Sledujte nás

Analýzy

MANCHESTER UNITED – REAL SOCIEDAD, Liga majstrov, skupina A

RvPSvoje telá ruinujú pre potešenie iných iba prostitútky a futbalisti, ak u vás teda a náhodou dominuje skôr pudová tendencia akokoľvek penetrovať trudné osudy dekadentných dám, skúste južnú výpadovku z Detvy, my ostatní otočme ale tipérske kanóny na Manchester. Hlási sa starý Trafford, boys…

Manažér Devils David Moyes má nezakrátko hlavu v smútku tak skrz posledné výkony svojich borcov, ako aj pre drobné zranenia Nemanju Vidica, Ria Ferdinanda, či stredopoliara Toma Cleverleyho /lýtko/. Pri poslednej remíze Devils v súboji proti Southamptonu chýbal i Danny Welbeck, ktorý je už ale podľa posledných správ v plnom tréningu. Svoj debut v Lige majstrov si dnes takmer s určitosťou odkope belgický klenot a belgický megatalent Adnan Januzaj.

Devils v spomínanom ligovom dueli proti Svätcom zo Southamptonu /1:1/ sklamali hádam už i posledného pesimistu klonovaného so skeptikom, prehrali i v štatistickom držaní lopty a v počte striel na bránu, podľa slov ich zadáka Evansa dnes ale môže futbalový svet čakať už len viac. A potom najviac.

Real Sociedad je po dvoch odohraných zápasoch v skupine A stále bez bodu /prehry so Šachtarom a Leverkusenom/, na poslednom mieste tabuľky, dnes sa ale nejeden z nás zhodne, že ak je načase kusnúť, tak práve na pažiti v červenej časti Manchestru. Strelec Baskov Carlos Vela vie, že slabý súper existuje iba v našej mysli. A kto to nevie, je na najlepšej ceste…k prehre.

Manchestru dávam pri kurze 1.57 /ten istý bol mimochodom proti Southamptonu/ znova šancu potvrdiť, že nepatrí k permanentným „sodárom“. Now or never? A keď nie, skúsim tú Detvu.

Come on you Reds!!

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Analýzy