aug 16, 5 rokov ago

PREMIER LEAGUE 2014/2015 … 1.kolo /nedeľa/

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2014/08/daniel-sturridge-liverpool.jpghttp://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2014/08/daniel-sturridge-liverpool.jpgPREMIER LEAGUE 2014/2015 … 1.kolo /nedeľa/

Daniel Sturridge - Brosport.skSofokles tvrdil, že najšťastnejším údelom človeka je nebyť. Chcem veriť, že keby sa takých 500 rokov pred Kristom kopala Premier League, určite by grécky tragik nepadol do podobného fatalizmu. Ibaže filozof vedel, ako dopadne včera Gaalov United.

LIVERPOOL – SOUTHAMPTON

Na liverpoolsky drn Anfield Road prichádza práve domácimi Reds pred pár dňami vybrakovaný Southampton aj s novým trénerom Ronaldom Koemanom, a duel môžeme spokojne nazvať peckou kola. Proti nedávno vlastnému klubu nastúpia na svoj debut za Reds Dejan Lovren a Rickie Lambert, na virtuóza Adama Lallanu si ešte musíme počkať. So Suarezom odišlo Liverpoolu 31 gólov za sezónu a s nimi i podvedomý strach ktoréhokoľvek súpera už len z toho, že hryzko bol vôbec na pľaci. Misia Reds je nakopnúť Sturridgea tak, aby Uruguajca nahradil. Na to Daniel isto má.

Gerrardovci zvykli byť doma presvedčiví, pokiaľ vám teda po onom kikse na Old Trafford ostal groš, vsádzajte na tím, ktorý dal v minulej sezóne Premier League toľko gólov z protiútoku, ako nik. Zn:Sturridge Daniel.

Yaya Toure - Brosport.skNEWCASTLE – MAN CITY

Za domácich Magpies môžu v St.James Parku prvýkrát predviesť svoj kumšt Daryl Janmaat, Remy Cabella, Emmanuel Riviere a Jack Colback, proti Man City bez Alvara Negreda a pravdepodobne i Sergia Aguera vidím šance napriek kurzu jasne favorizujúcemu hostí slušne vyrovnané. City posledných 15 duelov proti Strakám neprehrali, kurz 5.2 na víťazstvo domácich je pre tých, čo ešte nevedia, že jediné miesto kde je syr zadarmo je pasca na myši.

Futbal je ako život, je iba loptou v rukách šance. Neváhajte skúsiť dnes tie svoje a šumnú nedeľu, amigos!

 

Stew Bee

Blogger vo BROsport.sk
S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.
Stew Bee
Stew Bee

Stew Bee

S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.

Zdieľať "PREMIER LEAGUE 2014/2015 … 1.kolo /nedeľa/" cez

No comments yet.

Leave a reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

More in Analýzy
17:05, 4 roky ago

ARSENAL – SUNDERLAND … dohrávka 37.kola Premier League

Neviem, či ochranná Zorro-škraboška pretláčala Fabregasovi z os frontale priamo na ľavú hemisféru, kto ale videl Španielov posledný skrat na Hawthorns v súboji Blues a West Brom Albion, jeho následnú červenú kartu a tri kusy v sieti toho času doslova…

10:15, 5 rokov ago

ARSENAL – BESIKTAS … Liga majstrov, odveta Play off

Oliver Giroud, ktorý v minulej sezóne zaznamenal 16 gólov v Premier League, je skrz podozrenie na zlomený členok z hry von, dlhodobo bez Walcotta /koleno/ a dnes i suspendovaného Aarona Ramseyho je Arsenal vpredu tak trocha  pasívne agresívny a bez š…

18:14, 5 rokov ago

PREMIER LEAGUE 2014/2015 … 2.kolo /pondelok/

Nekonvenčne sa chovajúci, jednajúci bez ohľadu na spoločenské zvyklosti, privádzajúci do rozpakov, vzbudzujúci pohoršenie, nezvládnuteľný, nevychovávateľný, zlý, nevydarený. E.T.-Enfant Terrible. Proste Mario. O plugine Najnovšie príspevky Stew Bee B…