dec 29, 4 roky ago

Dada cvičí brucho

Dada cvičí brucho

Sviatky máme úspešne za sebou. Mnohí sa vracajú do zabehnutých fitness koľají a tí ďalší s novoročnými predsavzatiami sa pridajú po Novom roku.

Preto ďalší tréning bude tréning brucha. Možností cvičenia brucha je neuveriteľné množstvo. Ja som si zvolila tento, možno sa zapáči aj Vám.

Vzhľadom na preplnené fitká a hlavne kardio stroje, ponúkam Vám alternatívny spôsob na úvodné zohriatie sa. Jedná sa o komplex cvikov, kde je potrebné dodržať poradie cvikov, počet opakovaní na každý cvik je 6 , počet sérií je 4 a prestávka medzi sériami je 60sekúnd. Váhu si treba zvoliť individuálne.

KOMPLEX  1

  1. mŕtvy ťah široko 6 x
  2. mŕtvy ťah úzko 6 x
  3. príťahy činky 6x
  4. predný drep 6x
  5. zadné ramená 6x
  6. zadný drep 6x
  7. good morning 6x

Brucho s fit loptou

Začínam s vystretým telom, špičkami nôh sa dotýkam lopty a udržujem rovnováhu. Pri stláčaní brucha, hlava ide do predklonu, zadok hore. Pri tomto cviku sa neoplatí ponáhľať, aby ste nepreleteli nohami hlavu. 🙂

Brucho s pieskovou loptou

Ide o tri cviky s loptou a bez lopty. Izolované sklápačky, spodné brucho s dvíhaním zadku a klasické brušáky. Pokiaľ chcem supersériu, tak idem každý cvik na 10 opakovaní v 3 – 4 sériách bez prestávky. Ak chcem ťažšiu verziu, tak si pridám 2 – 3 kg loptu s pieskom. Možností je veľa.

Dada Tyčkárka

Tak ako som tvrdá k sebe, tak aj k ostatným, lebo bez sebadisciplíny výsledky neprídu. Niekto sa urazí, niekto nájde iný rozmer života.
Dada Tyčkárka

Najnovšie články od Dada Tyčkárka (zobraziť všetky)

Dada Tyčkárka

Dada Tyčkárka

Tak ako som tvrdá k sebe, tak aj k ostatným, lebo bez sebadisciplíny výsledky neprídu. Niekto sa urazí, niekto nájde iný rozmer života.

Zdieľať "Dada cvičí brucho" cez

No comments yet.

Leave a reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

More in Dada cvičí
19:10, 8 mesiacov ago

Siófok 2018 alebo opäť jedno zákulisie

Žeravé slnko, horúci piesok a krásne a vypracované telá. Aj taký bol Siófok 2018, pohárová súťaž v tlaku na lavičke, mŕtvom ťahu, strongman a bikini fitness, ktorá sa už tradične koná na najkrajšej a najvychytenejšej pláži Balatonu, na Muscle Beach. …

19:57, 11 mesiacov ago

Zo zákulisia majstrovstiev Slovenska

Naturálna kulturistika a fitness je športom, umením i vášňou zároveň. Ak by to tak nebolo, len málokomu by sa podarilo prejsť takú náročnú cestu za úspechom, ako sa to podarilo súťažiacim na Majstrovstvách Slovenska v sobotu 26. mája 2018 v Michalovc…

22:00, 3 roky ago

Dadina športová jeseň

Horúce leto dalo nielen prírode, ale aj mnohým z nás zabrať, a tak nie div, že sme myšlienky na cvičenie či akékoľvek iné športové aktivity zaháňali a potláčali tak hlboko, aby im ani len neprišlo na um objaviť sa v čase najväčšej páľavy. Jeseň bola …