jún 14, 4 mesiace ago

Hviezdy deťom v Trenčíne s novinkami

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2016/06/Hviezdy-detom-Trencin-19.06.2016-367-e1466512413106.jpgHviezdy deťom v Trenčíne s novinkami

Stalo sa už tradíciou, že v júni organizuje futbalový klub AS Trenčín športovo-charitatívne podujatie Hviezdy deťom. V nedeľu 18. júna sa uskutoční už jeho deviaty ročník. Po dvoch rokoch sa opäť bude sťahovať.

Nielen futbal

Keďže na štadióne AS Trenčín a aj na Mierovom námestí v Trenčíne, kde s úspechom prebehlo predchádzajúcich osem ročníkov, vládne v súčasnosti čulý stavebný ruch, bolo treba nájsť nové miesto. Útočisko našli Hviezdy v športovom areáli Mariána Hossu na Novinách v Trenčíne, ktorého organizácia Hoss Heroes je dlhoročným partnerom tejto milej akcie.

So zmenou miesta konania sú spojené aj niektoré novinky. O tie sa ale každoročne starajú samotní organizátori. Ako sa už stalo tradíciou, všetko sa bude točiť okolo športu. Zástupcovia trenčianskych klubov nielen deti oboznámia so základmi florbalu, hokeja, hádzanej, bedmintonu a tenisu. Návštevníci si všetko samozrejme budú môcť na mieste vyskúšať na vlastnej koži.

Podstatou projektu je pomôcť postihnutým ľuďom, a tak nemôžu chýbať ani reprezentanti športov pre telesne postihnutých. Po minuloročnom úspechu boccie, ktorú predviedli chlapci a dievčatá z občianskeho združenia Imobilio, si okrem tejto našej úspešnej paralympijskej disciplíny tento rok môžete vyskúšať napríklad sánky, ktoré používajú sledge hokejisti. Partneri podujatia pripravili pre deti aj množstvo iných atrakcií, medzi ktorými sa asi najväčšiemu záujmu bude tešiť  PlayStation zóna nafukovacie hrady a maľovanie na tvár. Chýbať nebudú ani tento rok obľúbené tvorivé dielne.

Novinky v hlavnom turnaji

Chýbať nemôžu ani známe osobnosti hlavne športového a kultúrneho života. Aj tu sa udiala drobná zmena, keď futbalový turnaj na umelej tráve vystrieda plážový futbal a plážový volejbal. Okrem futbalistov AS Trenčín už teraz svoju účasť potvrdili Marián Hossa, Tomáš Tatar, Tomáš Jurčo, Marko Daňo, Tomáš Kopecký, Rastislav Pavlikovský, Richard Lintner, Jozef Lohyňa a špičky v plážovom volejbale na Slovensku Dominika Nestarcová s Borisom Demeterom. Sily si s nimi zmerajú Martin Šmahel, René Štúr, a Ivan Vojtek. O príjemnú atmosféru sa budú starať aj dievčatá z Angels Cheerleaders. Výťažok z podujatia bude aj tento rok použitý na finančnú pomoc postihnutým ľuďom nielen z trenčianskeho regiónu. Za predchádzajúcich osem rokov sa vďaka podpore osobností športového a kultúrneho života, významných spoločností, drobných firiem, ale aj jednotlivcov takmer podarilo pri vyzbieraných prostriedkoch prekročiť hranicu 123 tisíc €. To čo sa ale nemení už deväť rokov, je generálny partner Hviezd deťom, ktorým sú Slovenské elektrárne.

Ak sa chcete zabaviť a prispieť k dobrej veci, alebo si spríjemniť nedeľnú prechádzku popri Váhu, máte na to skvelú príležitosť. Na Hviezdy deťom sa môžete prísť pozrieť už túto nedeľu. Podujatie sa začína presne na poludnie. Hlavný program štartuje o dve hodiny neskôr turnajom samotných hviezd. 

Braňo Texo

Braňo Texo

Najväčšiu pozornosť venuje F1, ktorej sa venuje od detstva, keď začal čerpať vedomosti hlavne z českých motoristických časopisov. Písať o kráľovnej motoršportu začal už začiatkom aktuálneho tisícročia, keď bol redaktorom slovenských časopisov F1sport a eF1. V súčasnosti prispieva aj na server takurčitee.sk.
Braňo Texo

Latest posts by Braňo Texo (see all)

Braňo Texo

Braňo Texo

Najväčšiu pozornosť venuje F1, ktorej sa venuje od detstva, keď začal čerpať vedomosti hlavne z českých motoristických časopisov. Písať o kráľovnej motoršportu začal už začiatkom aktuálneho tisícročia, keď bol redaktorom slovenských časopisov F1sport a eF1. V súčasnosti prispieva aj na server takurčitee.sk.

Share "Hviezdy deťom v Trenčíne s novinkami" via

More in Futbal
20:45, 2 dni ago

Futbalisti musia byť jednoducho iní

Keď v nedeľu 15. októbra predpoludním vybehli mladí chlapci (U13, neskôr aj U12) na futbalové ihrisko v Bardejove, netušila som, ako to celé skončí. About Latest Posts Braňo Texo Najväčšiu pozornosť venuje F1, ktorej sa venuje od detstva, keď začal č…

Read   Comments are off
16:34, 1 týždeň ago

Prepáčte…

Jano Kozák tvrdí, že toto slovenské mužstvo si postup do baráže zaslúžilo, to isté ale vraví a o svojich zverencoch minimálne ďalších osem trénerov len v Európe. About Latest Posts Braňo Texo Najväčšiu pozornosť venuje F1, ktorej sa venuje od detstva…

Read   Comments are off
9:06, 2 týždne ago

Čaká nás existenčný zápas

Viete, prečo Škóti pozerajú porno odzadu? Páči sa im tá časť, keď pani prostitútka vracia peniaze. About Latest Posts Braňo Texo Najväčšiu pozornosť venuje F1, ktorej sa venuje od detstva, keď začal čerpať vedomosti hlavne z českých motoristických ča…

Read   Comments are off
close
Facebook IconTwitter IconSledujte nás na Instagrame