Sledujte nás

Futbal

Partizán Bardejov – Lokomotíva Košice, 27.kolo II.ligy

28. apríla 2018 o 17:00 hostil v 27. kole domáci druholigový Partizán Bardejov FC Lokomotívu Košice. Keďze do konca základnej časti ostávajú už len tri kolá, bol to pre Bardejov, ktorého cieľom je vyhnúť sa baráži o udržanie, veľmi dôležitý zápas.

Zápas začal vo vysokom tempe, po úvodnom tlaku domácich prišiel protiútok hostí a už v 3. minúte padol gól na 0:1 . Zbytok polčasu bolo vidieť u domácich veľkú snahu o vyrovnanie, ktoré nakoniec v 35. minúte zariadil Emmanuel Sarki. Do konca polčasu mohli domáci odchádzať do šatne aj za stavu 3:1, no Sarki a Hamuľak nevyužili svoje šance, a tak polčas skončil za nerozhodného stavu 1:1.

V druhom polčase hostia z Košíc preukázali omnoho väčšiu chuť po víťazstve a postupne si vypracovali šance, z ktorých strelili dva góly. Domáci pôsobili celý polčas odovzdaným dojmom a k bráne sa dostávali len sporadicky. Zápas teda skončil za stavu 1:3, čím domáci Bardejov prišiel o dôležité tri body v boji o záchranu a momentálne stojí v tabuľke na 11. mieste.

Domáci Partizán bude mať najbližšiu možnosť tento výsledok domácemu publiku vynahradiť 2. 5. 2018 o 17:00, keď sa predstaví v dohrávke 21. kola proti KFC Komárnu.

Autor: David Čano

SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 300x300