aug 31, 8 mesiacov ago

EPL: Pozor na Líšky

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2018/08/maguire.jpgEPL: Pozor na Líšky

Najťažšie je A – byť prezidentom v Bielom dome, B – pápežom vo Vatikáne, C – byť na opačnom konci kurtu proti Djokovičovi, D – trafiť presne tri výsledky zápasov Premier League…

LEICESTER – LIVERPOOL

Forma mladého Harry Maguirea a leucínové dávky Jamie Vardyho rastú už rýchlejšie než Kližanovi ego a ikonický The Sun na ostrovoch píše, že len čo Modré líšky vylezú po tréningu z mínus 130 stupňovej kryokomory, zožerú doma na King Power Stadium trávu aj s bránkami, Salahom a Kloppom. Poraziť lídra tabuľky od Mersey s nateraz troma víťazstvami a neinkasovaným gólom ostane výzvou pre všetkých veľkohubcov ešte pár dní, kto si odnesie bonus zo súboja modrej a červenej zvažujte pri 6.7 – 4.6 – 1.5. Liverpool ide ako torpédo, poznám ale hŕbu takých, čo položili proti vardyovcom a skončili pod vodou aj s tiketom.

Skúsim 2:2

CHELSEA – BOURNEMOUTH

Odkedy fajčí futbalový fanatik Maurizio Sarri o 90 minút cigariet denne menej, iba vyhráva. Tri duely, tri výhry, druhé miesto v tabuľke a všetky tie reči o možných problémoch The Blues v úvode sezóny vyzerajú razom až nečakane nekompatibilne s hbitým espritom borcov zo Stamfordského mosta. Hostia z južného pobrežia Albionu sú ale po troch kolách taktiež bez prehry /2_1_0/ a do Londýna zaručene necestujú oprobovať vodu v Temži, vyškeriť selfu pod Big Benom a ušuľkať si guľku v nose.

Kurzy 1.3 – 6 – 10.7

Skúsim 2:1

MAN CITY – NEWCASTLE

Keď vedeli Nové Zámky v ostatnom kole doma proti Chelsea vybehnúť s piatimi obrancami, dnes čakám, že pošlú aj Béčko a Beniteza do jej stredu. Straky ešte v novej sezóne nevyhrali a ak sa tak stane poobede na Etihad Stadium, v SkySport najskôr pretlačia Dúbravkovi menovku na DuBRAVOka. Guardiolovci triafali v predošlom kole na Wolverhamptone iba žrde, súperovho brankára a padajúcich obrancov, inkasovali z ofsajdu a navyše rukou, presne podľa hesla „nemáš Bruyna – nemáš výhry, nemáš VAR – nemáš pravdy“. Karma rada kompenzuje, pri 1.1 – 10 – 25 dobafká Aguero na gauči ďalšiu šišu a zavesí klasicky aspoň dva.

Skúsim 4:1

Pokiaľ som znova preháňal, tak máte pravdu, ak sa vám každopádne tipy pozdávajú, nechajte sa ovplyvniť. Ja si idem kúpiť tú tenisovú raketu.

Dopremierligotania, priatelia.

Stew Bee

Blogger vo BROsport.sk
S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.
Stew Bee

Najnovšie články od Stew Bee (zobraziť všetky)

Stew Bee

Stew Bee

S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.

Zdieľať "EPL: Pozor na Líšky" cez

More in Anglicko
18:52, 13 hodín ago

EPL: Kopeme pomaly za posledné

Ak idú všetky autá v protismere, ste v Anglicku. Najmegalomanskejšia liga na svete kope v sezóne pomaly za posledné, vitajte znova za kanálom, priatelia. Man City – Tottenham Po stredajšom ligomajstrovom zápase desaťročia medzi dnešnými súpermi si hn…

Read   Comments are off
18:24, 6 dní ago

Takto sa hrá o titul

Futbalový fanúšik si asi len ťažko môže priať niečo viac – zápas Liverpoolu proti Chelsea mal azda všetko. Šance, góly, kombinácie, hru zo strany na stranu a… pre mňa ako fanúšika výhru The Reds. V prvom polčase zaparkovaný autobus Chelsea ukáz…

Read   Comments are off
20:06, 6 dní ago

EPL: Kríženie modročervených mečov

Na podvečernom Anfielde pretlak jak v rade na Kuliho šouku, prvý versus tretí, 82 bodov versus 66, Premier League kope bratia a sestry fázu, kedy už ver prestáva aj kaka smrdieť. Vitajte. Liverpool – Chelsea Jediné, čo v nedeľu na miestnom sakrálnom …

Read   Comments are off