aug 31, 4 týždne ago

EPL: Pozor na Líšky

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2018/08/maguire.jpgEPL: Pozor na Líšky

Najťažšie je A – byť prezidentom v Bielom dome, B – pápežom vo Vatikáne, C – byť na opačnom konci kurtu proti Djokovičovi, D – trafiť presne tri výsledky zápasov Premier League…

LEICESTER – LIVERPOOL

Forma mladého Harry Maguirea a leucínové dávky Jamie Vardyho rastú už rýchlejšie než Kližanovi ego a ikonický The Sun na ostrovoch píše, že len čo Modré líšky vylezú po tréningu z mínus 130 stupňovej kryokomory, zožerú doma na King Power Stadium trávu aj s bránkami, Salahom a Kloppom. Poraziť lídra tabuľky od Mersey s nateraz troma víťazstvami a neinkasovaným gólom ostane výzvou pre všetkých veľkohubcov ešte pár dní, kto si odnesie bonus zo súboja modrej a červenej zvažujte pri 6.7 – 4.6 – 1.5. Liverpool ide ako torpédo, poznám ale hŕbu takých, čo položili proti vardyovcom a skončili pod vodou aj s tiketom.

Skúsim 2:2

CHELSEA – BOURNEMOUTH

Odkedy fajčí futbalový fanatik Maurizio Sarri o 90 minút cigariet denne menej, iba vyhráva. Tri duely, tri výhry, druhé miesto v tabuľke a všetky tie reči o možných problémoch The Blues v úvode sezóny vyzerajú razom až nečakane nekompatibilne s hbitým espritom borcov zo Stamfordského mosta. Hostia z južného pobrežia Albionu sú ale po troch kolách taktiež bez prehry /2_1_0/ a do Londýna zaručene necestujú oprobovať vodu v Temži, vyškeriť selfu pod Big Benom a ušuľkať si guľku v nose.

Kurzy 1.3 – 6 – 10.7

Skúsim 2:1

MAN CITY – NEWCASTLE

Keď vedeli Nové Zámky v ostatnom kole doma proti Chelsea vybehnúť s piatimi obrancami, dnes čakám, že pošlú aj Béčko a Beniteza do jej stredu. Straky ešte v novej sezóne nevyhrali a ak sa tak stane poobede na Etihad Stadium, v SkySport najskôr pretlačia Dúbravkovi menovku na DuBRAVOka. Guardiolovci triafali v predošlom kole na Wolverhamptone iba žrde, súperovho brankára a padajúcich obrancov, inkasovali z ofsajdu a navyše rukou, presne podľa hesla „nemáš Bruyna – nemáš výhry, nemáš VAR – nemáš pravdy“. Karma rada kompenzuje, pri 1.1 – 10 – 25 dobafká Aguero na gauči ďalšiu šišu a zavesí klasicky aspoň dva.

Skúsim 4:1

Pokiaľ som znova preháňal, tak máte pravdu, ak sa vám každopádne tipy pozdávajú, nechajte sa ovplyvniť. Ja si idem kúpiť tú tenisovú raketu.

Dopremierligotania, priatelia.

Stew Bee

Stew Bee

Blogger vo BROsport.sk
S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.
Stew Bee

Najnovšie články od Stew Bee (zobraziť všetky)

Stew Bee

Stew Bee

S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.

Share "EPL: Pozor na Líšky" via

More in Anglicko
13:29, 6 dní ago

EPL: Kvalitný fodbálek na Ostrovoch

Červená je dobrá na Ferrari, zlá na hemoroide a najhoršia na liverpoolskom drese. V poslednom čase a z pohľadu súpera stopro. Vitajte v 6.kole ligy líg, priatelia. O plugine Najnovšie príspevky Stew Bee Blogger vo BROsport.sk S diagnózou akútnej nesc…

Read   Comments are off
15:49, 2 týždne ago

EPL: Kane? Mane? Taňe?

Serenin testosterón z US Open, slow-anistický štart v KHL, Diegovu frašku v Mexiku, chorvátskeho kanára v Španielsku i všeobecne povinný pokus o presvedčenie fandu, že v Lige národov naozaj o niečo ide máme za sebou, ako vravia pravoverní ostrovní Ro…

Read   Comments are off
18:33, 4 týždne ago

EPL: Pozor na Líšky

Najťažšie je A – byť prezidentom v Bielom dome, B – pápežom vo Vatikáne, C – byť na opačnom konci kurtu proti Djokovičovi, D – trafiť presne tri výsledky zápasov Premier League… O plugine Najnovšie príspevky Stew Bee Blogger vo BROs…

Read   Comments are off