okt 9, 1 týždeň ago

Idzem, nejdzem aneb tréneri, ktorí to majú riadne nahnuté

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2018/10/treneri.jpgIdzem, nejdzem aneb tréneri, ktorí to majú riadne nahnuté

Kariéry trénerov moderného futbalu sú čoraz častejšie jak dovolenka v Turecku, nestihneš sa poriadne ani vybaliť a už aj odchádzaš.

Manchester United

Hej hej, Muriňo von lebo to Mančesta musí vyhrávať každý duel aspoň o pejc šupy. Vo Veľkej Brexitánií je v posledných rokoch jedno, či sa trénerovi darí alebo nie, ak sa nepáči vedeniu, dostane fajné odstupné i jednu labutiu v letiskovej hale. Od Josého teda ruky preč, keďže na utretie pivom podliatych anglických tvárí stačí jedna výhra.

Real Madrid?

Venujme sa však lokalitám, kde sú rošády menej zvyčajným postupom. Stavím na prehru PSG v ďalšom zápase a tri eurá k tomu, že FloreTARAntino Pe punčový rez má už narichtované pero na výpoveď pána Lopeteguiho. Španiel, ktorý musel opustiť Rusko pred Mundialom ešte prekvapivejšie skôr ako nemecký výber, nemal čas ani spoznať všetky zákutia vlastnej pracovne a už je možné, že ich ani nespozná.

Real nemá formu ani chuť hrať, čiže jak by slovenský klasik uviedol, cele zle. Posledné štyri zápasy hral Real výsledkovo horšie jak Bardejov, bo naši dokázali aspoň dac góla. Keď niekto tvrdí, že Ronaldoizmus nebol pre Real zlomovým faktorom, ta môže rovno ísť na garáže a čakať, kedy sa z neho stane auto. Ale späť k téme, štyri zápasy, tri prehry, jedna remíza a 0 strelených gólov. Ani historikom v múzeu sa nechce zisťovať, kedy naposledy hrali „Kráľovskí“ takto na broskyňu. Toť tento názorik, pričom aspoň do konca repre prestávky budem presadzovať pre Julka jedine a jednoznačne: IDZEM.

Bayern Mníchov?

Názory na formu chorvátsko-nemeckého krásavca sú rôzne, no väčšina z nich sa zhoduje s pomalým ale istým koncom. Bavori sú známi ako deštruktívne mužstvo, ktoré je extra posilnené chmeľovým gumidžúsom, ktorý počas Októberfestu tečie potokom. Prvých sedem zápasov Bavori ovládli, no aktuálne so sebou vezú formu zlú jak ponožky vof sandálkoch. Vedenie klubové i elektrické stojí za bavorským Kováčstvom, v ktoré je dôvera. Pravdou je, že Nemci nechávajú svojim aj menej úspešným trénerom viac času, ako vám krčmár pri rozhodovaní či si dáte 10 (dzešatku) alebo o dva stupne vyššie. Každopádne, Niko je mladý tréner a potrebuje čas a očakáva sa, že bude čoraz viac priebojnejším. Odbornô rada? NEJDZEM. Danke a tchuss, Niko.

Timotej Gašper

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J.Cruyff: „Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho.“
Timotej Gašper

Najnovšie články od Timotej Gašper (zobraziť všetky)

Timotej Gašper

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J.Cruyff: "Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho."

Zdieľať "Idzem, nejdzem aneb tréneri, ktorí to majú riadne nahnuté" cez

More in Futbal
14:04, 1 deň ago

Liga národov plus môj Trnava repre trip

Nový týždeň, nová šanca stať sa milionárom i nové zápasy Ligy národov doplnené o moju (ďalšiu) obrovskú skúsenosť v službách SFZ. O plugine Najnovšie príspevky Timotej Gašper Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplom…

Read   Comments are off
13:21, 4 dni ago

Liga národov dejstvo druhé

Liga maródov dnes pokračuje ďalšou nádielkou kvalitných zápasov, ktoré bude lepšie pozerať ako tipovať. A hej, Venom bol megapecka. O plugine Najnovšie príspevky Timotej Gašper Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú dipl…

Read   Comments are off
13:13, 4 dni ago

Slovnaft Cup, kolo štvrté

Karol VII v roku 1422 po smrti svojho otca Karla VI povedal: „Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ!“ Písal sa však rok 2018 a miesto Saint Denis sa (ne)pochovávalo v kostole ale na futbalovom ihrisku. A nebol pochovaný kráľ. Ale ani panovník. Pretože sa to …

Read   Comments are off