okt 12, 3 mesiace ago

Liga národov dejstvo druhé

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2018/10/belgicko.jpgLiga národov dejstvo druhé

Liga maródov dnes pokračuje ďalšou nádielkou kvalitných zápasov, ktoré bude lepšie pozerať ako tipovať. A hej, Venom bol megapecka.

Belgicko – Švajčiarsko

Obaja dnešní súperi si už okúsili Nejšns líg a zgustli si na Islande, ktorému nadelili spolu fajných 9 gólov. Hm, ja to osobne vidím na otvorenejšiu hru dvoch veeeeľmi kvalitných mančaftov, ktorá môže skončiť najtesnejším rozdielom, ale i prestrelkou čokolády proti hodinkám. Švajčiari však budú ťahať za kus kratší koniec a treba hlavne dúfať, že sa nezdržia na letiskovej kontrole, bo to kto vie koľko z nich vlastne fakt Švajčiarov.

Ak si chcete aj tipnúť, asi s pokojnou dušou na domácu trikolóru, lebo Eden Hazard.

Chorvátsko – Anglicko

Chorvátska reprezentácia je od skončenia Majstrovstiev jak šanca, že zverejnia detaily kptnovej rigorózky- žiadna. Ani obraz ani zvuk sprevádza vicemajstrov sveta negatívnou formou natoľko, že v troch zápasoch dokázali schytať 11 gólov. V skupine Ligy Národov však konzervatívnych Levov i horkokrvných Jugošov vyškolila španielska tanečná škola, ktorá vedie skupinu.

Pri domácich i hosťoch svieti pri bodoch numera, ktorá pripomína šance, že dnes pôjdem zabehať a zhodné kurzy po 2,84. Za mňa Brexitom nadšení Ostrovania lebo kompaktnosť hry. Stretne sa najnovší člen EU a ten, ktorý z nej čo najrýchlejšie chce odísť, a to nie je vtip, ale dnešný match of the day, dear friends.

Rakúsko – Severné Írsko

Slovač sa pýši, že takoj za Partyslavou je ďalšie veľké hlavné mesto, ale či sa tým pýšia i vof Viedni, nevedno. Rakúsky tím určite disponuje väčšou kvalitou, no odolnosť a vytrvalosť Severných Írov je pfii, barz dobra. Môj tip jednoznačne na našich susedov a prečo? Lebo ak ich kvalita futbalu je aspoň zo štvrtiny taká kvalitná jak ich gastronómia, ta Ryšavcov zmetú zo stola jak nič.

Kurz 1,6 proti necelým 7. Hmm, iskdva ak chcete mať dušu na správnom mieste. Za mňa prihodiť pár istotiek a jedynku z tohto zápasu.

Pekný víkend priatelia a ak si nájdete v tajm skedžl okienko, vybehnite vyvetrať hlavu.

Timotej Gašper

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J.Cruyff: „Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho.“
Timotej Gašper

Najnovšie články od Timotej Gašper (zobraziť všetky)

Timotej Gašper

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J.Cruyff: "Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho."

Zdieľať "Liga národov dejstvo druhé" cez

More in Futbal
19:22, 5 hodín ago

Náš hold Petrovi Čechovi

Petr Čech sa rozhodol, že táto sezóna je jeho posledná. Takto vidia veľkého gentlemana naši redaktori. Peťo Niekto si ho pamätá z Chelsea, niekto až teraz z Arsenalu, všetci si ho pamätáme ako tankistu v bráne za Lamančským prielivom. U mňa najviac z…

Read   Comments are off
21:21, 4 dni ago

EPL: Volá ostrovný futbal

Viete, prečo sú roztlieskávačky na Slovane najlepšie tanečnice? Zatrsajú aj keď nikto nič nehrá. Za kanálom kopeme kolo číslo 22. Vitajte, priatelia. BRIGHTON – LIVERPOOL Ktovie, ako to s tými vetrami naposledy vo Wolverhamptone v FA Cupe Jurgen naoz…

Read   Comments are off
13:47, 5 dní ago

Osemfinále LM z pohľadu našej redakcie, časť druhá

Vianoce sú za nami a pomaly ale isto sa rozbiehajú aj európske futbalové súťaže. Niektoré za ten čas ani nebrzdili a niektoré zase ešte neštartujú, asi ako Fabia pred bytovkou z roku 2003. Za ten čas si Liverpool vybral slabšiu chvíľku v pohári, Roon…

Read   Comments are off