okt 12, 5 mesiacov ago

Liga národov dejstvo druhé

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2018/10/belgicko.jpgLiga národov dejstvo druhé

Liga maródov dnes pokračuje ďalšou nádielkou kvalitných zápasov, ktoré bude lepšie pozerať ako tipovať. A hej, Venom bol megapecka.

Belgicko – Švajčiarsko

Obaja dnešní súperi si už okúsili Nejšns líg a zgustli si na Islande, ktorému nadelili spolu fajných 9 gólov. Hm, ja to osobne vidím na otvorenejšiu hru dvoch veeeeľmi kvalitných mančaftov, ktorá môže skončiť najtesnejším rozdielom, ale i prestrelkou čokolády proti hodinkám. Švajčiari však budú ťahať za kus kratší koniec a treba hlavne dúfať, že sa nezdržia na letiskovej kontrole, bo to kto vie koľko z nich vlastne fakt Švajčiarov.

Ak si chcete aj tipnúť, asi s pokojnou dušou na domácu trikolóru, lebo Eden Hazard.

Chorvátsko – Anglicko

Chorvátska reprezentácia je od skončenia Majstrovstiev jak šanca, že zverejnia detaily kptnovej rigorózky- žiadna. Ani obraz ani zvuk sprevádza vicemajstrov sveta negatívnou formou natoľko, že v troch zápasoch dokázali schytať 11 gólov. V skupine Ligy Národov však konzervatívnych Levov i horkokrvných Jugošov vyškolila španielska tanečná škola, ktorá vedie skupinu.

Pri domácich i hosťoch svieti pri bodoch numera, ktorá pripomína šance, že dnes pôjdem zabehať a zhodné kurzy po 2,84. Za mňa Brexitom nadšení Ostrovania lebo kompaktnosť hry. Stretne sa najnovší člen EU a ten, ktorý z nej čo najrýchlejšie chce odísť, a to nie je vtip, ale dnešný match of the day, dear friends.

Rakúsko – Severné Írsko

Slovač sa pýši, že takoj za Partyslavou je ďalšie veľké hlavné mesto, ale či sa tým pýšia i vof Viedni, nevedno. Rakúsky tím určite disponuje väčšou kvalitou, no odolnosť a vytrvalosť Severných Írov je pfii, barz dobra. Môj tip jednoznačne na našich susedov a prečo? Lebo ak ich kvalita futbalu je aspoň zo štvrtiny taká kvalitná jak ich gastronómia, ta Ryšavcov zmetú zo stola jak nič.

Kurz 1,6 proti necelým 7. Hmm, iskdva ak chcete mať dušu na správnom mieste. Za mňa prihodiť pár istotiek a jedynku z tohto zápasu.

Pekný víkend priatelia a ak si nájdete v tajm skedžl okienko, vybehnite vyvetrať hlavu.

Timotej Gašper

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J.Cruyff: „Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho.“
Timotej Gašper
Timotej Gašper

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J.Cruyff: "Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho."

Zdieľať "Liga národov dejstvo druhé" cez

More in Futbal
18:04, 4 dni ago

Keď ti kolená podrážajú vlastní

Šport a peniaze nemajú na prvý pohľad veľa spoločného, no karta sa otočí pri zistení, že jedno bez druhého sa nezaobíde. A v našom meste sme toho priamymi svedkami. „Šport vo všeobecnosti musí mať väčšiu podporu štátu, futbal nevynímajúc. Rozpočty kl…

Read   Comments are off
8:29, 2 týždne ago

Znovuzrodenie futbalu na košických trávnikoch

Časy, kedy na košickej Lokomotíve predstavovali svoje majstrovstvo kluby ako Manchester United či AS Rím sú dávno za nami. Omnoho čerstvejšie máme v pamäti postup VSS Košice medzi fortunaligovú elitu a následný zánik klubu pre finančné problémy. Koši…

Read   Comments are off
22:23, 2 týždne ago

Premier League v skratke, 10. marec

Tridsiate kolo v zemi Albionu znova potvrdilo, že v Anglicku prší za každého počasia. A že sa tu ešte furt kope najmegalomanskejšia liga na svete. SOUTHAMPTON – TOTTENHAM 2:1 Svätí v Premier League nie sú Dortmund v Lige majstrov a s potrestaným Mače…

Read   Comments are off