nov 23, 3 týždne ago

EPL: Ďalšie dejstvo drámy na Ostrovoch

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2018/11/sterling.jpgEPL: Ďalšie dejstvo drámy na Ostrovoch

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu núka ďalšie dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia…

MAN UNITED – CRYSTAL PALACE

Dvanásťbodová strata na lídra nie je z pohľadu Devils až taká biedna ako ich dlhodobý herný vizuál, bilancia londýnskych kryštálových palacinkárov z ostatných piatich kôl so štyroma prehrami a jednou remízou by si ale na druhej strane taktiež mohla čo to privyrobiť strašením uhlia v handlovskej bani. Chuck Norris vypije vodovodný kohútik na ex, Jose tvrdí, že ho to naučil on. Komu už dnes veriť.

WATFORD – LIVERPOOL

Zamakáš, vyskočíš, zašprintuješ, dvihneš hlavu, všade Salah. Nateraz neporazený esprit Merseyboys plní všetky tribúny aj krčmy v lige, pokiaľ ale čakáte na to, že červeným niekto čochvíľa sekne reťaz, potom že lišiacky ťah. Medzi domácimi Hornets a kloppovcami je v tabuľke desať bodov, čo v Premier League znamená len o kus viac ako moja včerajšia esemeska Belucci.

WEST HAM – MAN CITY

Mať Sterlingovu frajerku, kľučku a plat, ležím do konca života v hamoku na Sajšeloch a vôbec mi nevadí, že šprintujem akoby mi klincom prepichli hemoroidy. Pridajte do bledomodrej zostavy šesťdesiatmiliónového Mahreza, ktorý je už teraz o 23% lepší ako keď prišiel z King Power, Fernandinha – najväčšieho zlodeja lôpt od čias Cruyffa, oboch Silvovcov aj s ich nanorobotickou playstation a exportný luxus so Saném na lavičke a povedzte kto, ako, či a kedy môže postaviť Pepemu plešinu dupkom.

TOTTENHAM – CHELSEA

Tráva v podniku Wembley je už teraz vlhká jak miešky pána Greya z 64.strany a to, čo víkendové divadlo pri Temži dnes ponúka chce poraziť všetky futbalové očakávania. Pre nás, čo sme driemali pri Lige maródov, zaručene. Futbalový chrám za 760 miliónov libier aj s 23 tisíckami ton ocele je pripravený na unikátnu šlehu kola, potešte partnerku, prehltnite pizzu, pukajte popkorn, pite pivo, pestujte pohodu.

Parádne premierligotanie, priatelia.

Stew Bee

Stew Bee

Blogger vo BROsport.sk
S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.
Stew Bee

Najnovšie články od Stew Bee (zobraziť všetky)

Stew Bee

Stew Bee

S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.

Zdieľať "EPL: Ďalšie dejstvo drámy na Ostrovoch" cez

More in Anglicko
22:32, 12 hodín ago

EPL: Josého „make or break“

Najlepšia frajerka futbalistu je vraj tá, čo premení každý faul na gól. Impossible is nothing, vitajte znova raz za kanálom, priatelia! MAN CITY – EVERTON Lendlovi nikdy nechutila tráva v londýnskom Wimbledone a po poslednej sobote je jasné, že Guard…

Read   Comments are off
16:18, 1 týždeň ago

EPL: Futbalový náhrdelník plný perál

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu núka ďalšie dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia… ARSENAL – HUDDERSFIELD Vybublaný Guendouzi je po divokej párty s Ozilom, Lacazettom, Aubameyangom a spol vraj späť na nohách, veď inhal…

Read   Comments are off
18:52, 2 týždne ago

EPL: Stratí United doma Sny?

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu núka ďalšie dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia… WATFORD – MAN CITY Pepeho mlynček na mäso má na decembrovej pažiti Watfordu zomlieť miestne Hornets v 4.2 papierových zápasoch z piatic…

Read   Comments are off