nov 23, 8 mesiacov ago

EPL: Ďalšie dejstvo drámy na Ostrovoch

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2018/11/sterling.jpgEPL: Ďalšie dejstvo drámy na Ostrovoch

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu núka ďalšie dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia…

MAN UNITED – CRYSTAL PALACE

Dvanásťbodová strata na lídra nie je z pohľadu Devils až taká biedna ako ich dlhodobý herný vizuál, bilancia londýnskych kryštálových palacinkárov z ostatných piatich kôl so štyroma prehrami a jednou remízou by si ale na druhej strane taktiež mohla čo to privyrobiť strašením uhlia v handlovskej bani. Chuck Norris vypije vodovodný kohútik na ex, Jose tvrdí, že ho to naučil on. Komu už dnes veriť.

WATFORD – LIVERPOOL

Zamakáš, vyskočíš, zašprintuješ, dvihneš hlavu, všade Salah. Nateraz neporazený esprit Merseyboys plní všetky tribúny aj krčmy v lige, pokiaľ ale čakáte na to, že červeným niekto čochvíľa sekne reťaz, potom že lišiacky ťah. Medzi domácimi Hornets a kloppovcami je v tabuľke desať bodov, čo v Premier League znamená len o kus viac ako moja včerajšia esemeska Belucci.

WEST HAM – MAN CITY

Mať Sterlingovu frajerku, kľučku a plat, ležím do konca života v hamoku na Sajšeloch a vôbec mi nevadí, že šprintujem akoby mi klincom prepichli hemoroidy. Pridajte do bledomodrej zostavy šesťdesiatmiliónového Mahreza, ktorý je už teraz o 23% lepší ako keď prišiel z King Power, Fernandinha – najväčšieho zlodeja lôpt od čias Cruyffa, oboch Silvovcov aj s ich nanorobotickou playstation a exportný luxus so Saném na lavičke a povedzte kto, ako, či a kedy môže postaviť Pepemu plešinu dupkom.

TOTTENHAM – CHELSEA

Tráva v podniku Wembley je už teraz vlhká jak miešky pána Greya z 64.strany a to, čo víkendové divadlo pri Temži dnes ponúka chce poraziť všetky futbalové očakávania. Pre nás, čo sme driemali pri Lige maródov, zaručene. Futbalový chrám za 760 miliónov libier aj s 23 tisíckami ton ocele je pripravený na unikátnu šlehu kola, potešte partnerku, prehltnite pizzu, pukajte popkorn, pite pivo, pestujte pohodu.

Parádne premierligotanie, priatelia.

Stew Bee

Blogger vo BROsport.sk
S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.
Stew Bee

Najnovšie články od Stew Bee (zobraziť všetky)

Stew Bee

Stew Bee

S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.

Zdieľať "EPL: Ďalšie dejstvo drámy na Ostrovoch" cez

More in Anglicko
13:00, 2 mesiace ago

Keď futbal bolí (liverpoolska balada)

Začalo to ešte v lete Zapol telku ujko tete Dvadsať tímov každý v strehu Nečakajú milosť, nehu Tak stalo sa čo sa stalo Dvom koňom sa zdalo málo Začal sa boj medzi nimi Ekvivalent k nášmu krimi Naháňačka sťa by rely Stuhnutá krv v žilách bola Lietajú…

Read   Comments are off
16:13, 3 mesiace ago

EPL: Modrejší ustúpi?

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu kope na Eastlands predposledné dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia… Nuž. Liverpool zvalil nakoniec teda aj dúbravkovcov a figuruje v tabuľke znova a klasicky o tie bradavky vpredu. Síc…

Read   Comments are off
17:56, 3 mesiace ago

EPL: Šejk versus Ostré vidly

Slovo derby má v angličtine tri významy. Je to buď anglický tvrdý syr typu čedar, dostih trojročných koní na 2400 metrov, alebo stretnutie dvoch miestnych športových oddielov. V Manchestri sa kope večer jedna výstavná mastenica. Vcucnutí do vákua neg…

Read   Comments are off