dec 6, 6 mesiacov ago

Mikulášsky volejbalový turnaj GLS 2018

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2018/12/volejbal.jpghttp://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2018/12/volejbal.jpgMikulášsky volejbalový turnaj GLS 2018

Tradične ako každý rok, aj teraz sa na našej škole uskutočnil mikulášsky volejbalový turnaj, tentokrát pod záštitou 3.C triedy. Hralo sa v štyroch skupinách, v každej z nich sa predstavili štyri tímy. Zápasy v základnej skupine sa hrali do 11 bodov a ako to už vo volejbale býva zvykom, s minimálne dvojbodovým rozdielom medzi tímami. Z každej skupiny postúpil jeden najlepší tím do semifinále. Zo semifinále si už len dva tímy dláždili cestu priamo k poháru pre víťaza.

Zápasy, či už v základných skupinách alebo ďalej v ,,play-off“ boli napínavé od začiatku do konca. Každý z hráčov sa pobil o čo najlepší výsledok pre svoju triedu. Vyhrať môže len jeden a preto väčšine účastníkov neostávalo nič iné, len uznať kvality svojho súpera a ďalej sa už len prizerať ako sa turnaj vyvinie. Do semifinále postúpili triedy 2.A, 3.C, 4.D a 4.C. Tam sa už hralo na dva víťazné sety. V prvom semifinálovom zápase si 4.D poradila so 4.C výsledkom 2:1 na sety, v druhom si tretiaci podali druhákov a vyhrali 2:0 na sety. A tak bola 4.D a 3.C o krok bližšie k vytúženému umiestneniu. Pred zlatým bodom programu, bojom o prvé miesto, si 4.C a 2.A zahrali o bronzové medaily. Napokon ich získali štvrtáci, ktorým blahoželáme. Po nich ale už nasledoval súboj, na ktorý všetci čakali. Po dlhých minútach bolo rozhodnuté. Zvíťazili štvrtáci, ktorí tretiakom uštedrili prehru 2:0 na sety. Druhé miesto je tiež pekný výsledok, a tak organizátorská trieda môže byť spokojná so svojím výkonom počas celého turnaja. Srdečne blahoželáme absolútnym víťazom, 4.D. Tiež sa chceme v mene celej 3.C poďakovať za pomoc rozhodcom, absolventovi nášho gymnázia Šimonovi Basarikovi a Martinovi Zavackému, študentovi 4.D triedy. Ďakujeme aj pánovi profesorovi Matiašovi, vďaka ktorému sa nám celé podujatie podarilo zorganizovať.

GLS turnaj

Sandra Plaskoňová a Mária Greifová, študentky 3.C triedy

Stew Bee

Blogger vo BROsport.sk
S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.
Stew Bee

Najnovšie články od Stew Bee (zobraziť všetky)

Stew Bee

Stew Bee

S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.

Zdieľať "Mikulášsky volejbalový turnaj GLS 2018" cez

More in Volejbal
21:30, 6 mesiacov ago

Mikulášsky volejbalový turnaj GLS 2018

Tradične ako každý rok, aj teraz sa na našej škole uskutočnil mikulášsky volejbalový turnaj, tentokrát pod záštitou 3.C triedy. Hralo sa v štyroch skupinách, v každej z nich sa predstavili štyri tímy. Zápasy v základnej skupine sa hrali do 11 bodov a…

Read   Comments are off
21:16, 1 rok ago

Bardejovský volejbalový paradox

Ak sa dnes opýtate človeka znalého pomerov na slovenskej volejbalovej scéne, aké miesto na nej zaujíma Bardejov, zvraští obočie a nechápavo sa na vás pozrie. „Bardejov?? Nula bodov.“ Nečudo. O plugine Najnovšie príspevky Stew Bee Blogger vo BROsport….

Read   Comments are off
16:29, 4 roky ago

Snowvolejbal v Bardejove

Počuli ste už o snowvolejbale? Jj, ako beachvolejbal, len kus inak. Že WTF??? Dobrať video! Medzitým si partia beachvolejbalistov z Bardejova otvorila mysle, pozháňala futbalové kopačky a hybaj doháňať vyspelejší športový svet. Iniciátor myšlienky, o…

Read   Comments are off