jan 18, 3 mesiace ago

EPL: Čarodej Gunnar

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2019/01/gunnar.jpgEPL: Čarodej Gunnar

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu núka ďalšie dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia…

MAN UNITED – BRIGHTON

Mančesterskí Devils v mirakulóznom pekle Gunnarovho majstrovstva naďalej škvaria súpera za súperom, ak by niekdajšia babyface United sedela na stoličke trénera Reds od začiatku sezóny, dnes idú hádam aj na titul. DeGea, čo na ostatných majstrovstvách nechytil ani malú domov, spravil naposledy v Londýne červeným všetky tri body, pravdou ostáva, že keby bol Deli Messi, na Wembley to skončí 4:2. 

Brightonu dnes v Divadle snov neradno závidieť ani autobusára, tutovica pri nízkom kurze, čo sa neoplatí na žiadny tiket. Ibaže by sa.

Lukaku

LIVERPOOL – CRYSTAL PALACE

Na ostrovoch tak trocha osudová dvojica, kto pamätá, vie. Štrnásty Crystal nekope žiadne futbalové diamanty, podvedomie na Anfield Road však môže kusať jak tesiláky na nedeľnej omši. Remízu nevylučuje ani Ruud Gullit, ani Ian Wright, ja by som s klikom na jednotku neváhal. 

Tak mi Alah pomáhaj.

ARSENAL – CHELSEA

Bombovica na Temži pri 3 versus 2.5 si pýta vklad na strelený gól na oboch stranách, pri obr/a/ne akou disponujú Gunners aj na troch. Joke. Všetko vyzerá tak, že Gunners potichúčky strácajú nádeje na prvú štvorku, či Emery ešte vzkriesi /kedysi/ centrálnu jednotku kreativity Delostrelcov Ozila alebo ho pošle pľantať sa do Serie A je otázkou hodín. Šance oboch na Emirates vyrovnanejšie než Quasimodov sen.

HUDDERSFIELD – MAN CITY

Byť chudobným nie je hanba, je to len nepríjemné, ak dnes posledný Huddersfield zvalí doma najpohľadnejší futbalový tím planéty /sorry, Jurgen/, dám si vytetovať na chrbát Rytmusa na materskej dovolenke a v lete zarepujem na Pohode leták na Zopiclon.

FULHAM – TOTTENHAM

Na Tottenham by naposledy na Wembley spadol hádam aj deravý budar z Gerlachova, potom čo mačetinoBoys nedokázali v 5+ tutovkách ani raz prekonať Geu, stratili nielen všetky body ale s doslova záverečným hvizdom na minimálne mesiac aj stelárneho Kanea. V boji o prvú štvorku planá rana, domácich Chalupárov pošlú ale na syr najskôr aj bez neho. Otázkou ostáva čo, kde a ako potom. A hlavne kto.

Za Lamanč dnes býva 430 tisíc dospelákov, čo sa topia v gamblingu. Pripočítajte 25tisíc závislých tínejdžrov a berte stávkovanie radšej ako ozdobu života.

Dopremierligotania, priatelia.

Stew Bee

Blogger vo BROsport.sk
S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.
Stew Bee

Najnovšie články od Stew Bee (zobraziť všetky)

Stew Bee

Stew Bee

S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.

Zdieľať "EPL: Čarodej Gunnar" cez

More in Anglicko
17:56, 6 hodín ago

EPL: Šejk versus Ostré vidly

Slovo derby má v angličtine tri významy. Je to buď anglický tvrdý syr typu čedar, dostih trojročných koní na 2400 metrov, alebo stretnutie dvoch miestnych športových oddielov. V Manchestri sa kope večer jedna výstavná mastenica. Vcucnutí do vákua neg…

Read   Comments are off
18:52, 4 dni ago

EPL: Kopeme pomaly za posledné

Ak idú všetky autá v protismere, ste v Anglicku. Najmegalomanskejšia liga na svete kope v sezóne pomaly za posledné, vitajte znova za kanálom, priatelia. Man City – Tottenham Po stredajšom ligomajstrovom zápase desaťročia medzi dnešnými súpermi si hn…

Read   Comments are off
18:24, 1 týždeň ago

Takto sa hrá o titul

Futbalový fanúšik si asi len ťažko môže priať niečo viac – zápas Liverpoolu proti Chelsea mal azda všetko. Šance, góly, kombinácie, hru zo strany na stranu a… pre mňa ako fanúšika výhru The Reds. V prvom polčase zaparkovaný autobus Chelsea ukáz…

Read   Comments are off