jan 18, 7 mesiacov ago

EPL: Čarodej Gunnar

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2019/01/gunnar.jpgEPL: Čarodej Gunnar

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu núka ďalšie dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia…

MAN UNITED – BRIGHTON

Mančesterskí Devils v mirakulóznom pekle Gunnarovho majstrovstva naďalej škvaria súpera za súperom, ak by niekdajšia babyface United sedela na stoličke trénera Reds od začiatku sezóny, dnes idú hádam aj na titul. DeGea, čo na ostatných majstrovstvách nechytil ani malú domov, spravil naposledy v Londýne červeným všetky tri body, pravdou ostáva, že keby bol Deli Messi, na Wembley to skončí 4:2. 

Brightonu dnes v Divadle snov neradno závidieť ani autobusára, tutovica pri nízkom kurze, čo sa neoplatí na žiadny tiket. Ibaže by sa.

Lukaku

LIVERPOOL – CRYSTAL PALACE

Na ostrovoch tak trocha osudová dvojica, kto pamätá, vie. Štrnásty Crystal nekope žiadne futbalové diamanty, podvedomie na Anfield Road však môže kusať jak tesiláky na nedeľnej omši. Remízu nevylučuje ani Ruud Gullit, ani Ian Wright, ja by som s klikom na jednotku neváhal. 

Tak mi Alah pomáhaj.

ARSENAL – CHELSEA

Bombovica na Temži pri 3 versus 2.5 si pýta vklad na strelený gól na oboch stranách, pri obr/a/ne akou disponujú Gunners aj na troch. Joke. Všetko vyzerá tak, že Gunners potichúčky strácajú nádeje na prvú štvorku, či Emery ešte vzkriesi /kedysi/ centrálnu jednotku kreativity Delostrelcov Ozila alebo ho pošle pľantať sa do Serie A je otázkou hodín. Šance oboch na Emirates vyrovnanejšie než Quasimodov sen.

HUDDERSFIELD – MAN CITY

Byť chudobným nie je hanba, je to len nepríjemné, ak dnes posledný Huddersfield zvalí doma najpohľadnejší futbalový tím planéty /sorry, Jurgen/, dám si vytetovať na chrbát Rytmusa na materskej dovolenke a v lete zarepujem na Pohode leták na Zopiclon.

FULHAM – TOTTENHAM

Na Tottenham by naposledy na Wembley spadol hádam aj deravý budar z Gerlachova, potom čo mačetinoBoys nedokázali v 5+ tutovkách ani raz prekonať Geu, stratili nielen všetky body ale s doslova záverečným hvizdom na minimálne mesiac aj stelárneho Kanea. V boji o prvú štvorku planá rana, domácich Chalupárov pošlú ale na syr najskôr aj bez neho. Otázkou ostáva čo, kde a ako potom. A hlavne kto.

Za Lamanč dnes býva 430 tisíc dospelákov, čo sa topia v gamblingu. Pripočítajte 25tisíc závislých tínejdžrov a berte stávkovanie radšej ako ozdobu života.

Dopremierligotania, priatelia.

Stew Bee

Blogger vo BROsport.sk
S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.
Stew Bee

Najnovšie články od Stew Bee (zobraziť všetky)

Stew Bee

Stew Bee

S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.

Zdieľať "EPL: Čarodej Gunnar" cez

More in Anglicko
19:35, 1 týždeň ago

EPL: Make peace not VAR

Úvod novej sezóny v zemi Wilka Dobyvateľa vyzeral tak, že všetky cesty vedú síce do Ríma, len góly do brány Chelsea, v Anglicku však nikdy nevravte padla, kým si neuvalí tlustá teta. Poznáte. Začiatok Ligy líg tak znova hbitý sťa krok po troch+ vodká…

Read   Comments are off
17:50, 2 týždne ago

EPL: Albion otvára mágiu svojich futbalových brán

Viete, prečo sa v Anglicku kope najlepšia futbalová liga na svete? Nie sú tu malé kluby. Sú iba veľké a ešte väčšie… Dámy a páni, po takmer trojmesačnom premierligovom celibáte prichádza konečne a znova ten moment, kedy vás už nemusí až tak tankovať …

Read   Comments are off
13:00, 3 mesiace ago

Keď futbal bolí (liverpoolska balada)

Začalo to ešte v lete Zapol telku ujko tete Dvadsať tímov každý v strehu Nečakajú milosť, nehu Tak stalo sa čo sa stalo Dvom koňom sa zdalo málo Začal sa boj medzi nimi Ekvivalent k nášmu krimi Naháňačka sťa by rely Stuhnutá krv v žilách bola Lietajú…

Read   Comments are off