jan 26, 6 mesiacov ago

Bundesliga, dejstvo 19

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2019/01/dortmund-e1548507067615.jpgBundesliga, dejstvo 19

Kolo číslo devätnásť prinesie okrem klasickej parádnosti i duel outsidera s prvým Dortmundom a keď si daný outsider pohodovo myslí, že to už nemôže byť horšie, asi zabúda na to, že sarkazmus je vlastnosť úspešných. Pozdravujem kolektív.

Dortmund – Hannover 96

Z osemnástich prípadov len dva plné bodové zisky, 11 bodov v tabuľke a k dnešnému dňu 17. miesto a to len preto, že „Zelení“ disponujú lepším skóre. Hangover dostáva od každého súpera facku, ktorá bolí čoraz viac a čo je najhoršie, v sobotu sa proti ním postaví najfackovejší fackovač z celej Bundesligy. BVB sú naďalej nezastaviteľní a usilovné fčely zbierajú úrodu všade, kam prídu. Do žltého kotla ale tentokrát príde zúfalý Hannover, ktorý má asi takú šancu na body, jak Béla na výhru vo voľbách.

Kurz 1,16 nevytiahne z biedy, ale zas v opačnom prípade môže veľmi potešiť.

Bayern – Stuttgart

Kolo s poradovým číslom 19 dáva outsiderom kvalitne zabrať, čo platí aj o tomto strete. Za VfV Vyrábame Mercedes možno nastúpi najnovšia akvizícia Bayernu, Bendži Pavard, ktorý sa má k majstrovi pripojiť až v lete, no pravdepodobne bude jedno, kto za hostí nastúpi, keďže Bayern v poslednom období body nejak nestráca /finally/. Bavori doťahujúc sa na prvý Dortmund a Stuttgart snažiac sa vymaniť z barážovo-zostupových vôd – bude sa na čo pozerať.

Kurz naozaj nebudeme riešiť najdrahší kolektív, ale ak dá Bayern gólov päť+, mám u Stewa jeho knižku grátis za 2,5e, deal?

Víkendy sú zvláštne a v januári dvakrát. Študentom tak prajem úspešné dobojovanie prestu… teda skúškového obdobia, pracujúcim víkendovú pohodu a nepracujúcim robotu.

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J.Cruyff: „Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho.“
Timotej Gašper

Najnovšie články od Timotej Gašper (zobraziť všetky)

Timotej Gašper

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J.Cruyff: "Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho."

Zdieľať "Bundesliga, dejstvo 19" cez

More in Futbal
18:27, 22 hodín ago

Gareth Bale dotancoval: Ale čo teraz?

Zinedine Zidane sa zahral na kata a Bale tak dotancoval svoj biely balet. Ale čo sa stane teraz? „Dúfame, že čoskoro odíde. Bude to najlepšie pre všetkých. Pracujeme na jeho prestupe do iného tímu. Nemám proti nemu nič osobné, no prišiel čas ukončiť …

Read   Comments are off
22:20, 1 mesiac ago

Školské majstrovstvá Slovenska majú dnes už svojich víťazov

Dvojdňový maratón futbalových zápasov sa skončil a uzavrela sa tak ďalšia náročná kapitola okresných a krajských kôl a následne celoštátneho finále. V tridsiatich dvoch odohraných zápasoch podali starší žiaci a žiačky Slovenska neuveriteľné výkony a …

Read   Comments are off
20:00, 1 mesiac ago

Školské majstrovstvá Slovenska vo futbale

Dnes 19. júna 2019 privítal bardejovský futbalový štadión to najlepšie, čo v rámci školského futbalu na Slovensku máme. Začali sa Školské majstrovstvá Slovenska v malom futbale starších žiakov a žiačok. Organizátormi podujatia sú Ministerstvo školstv…

Read   Comments are off