jan 26, 4 týždne ago

Bundesliga, dejstvo 19

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2019/01/dortmund-e1548507067615.jpgBundesliga, dejstvo 19

Kolo číslo devätnásť prinesie okrem klasickej parádnosti i duel outsidera s prvým Dortmundom a keď si daný outsider pohodovo myslí, že to už nemôže byť horšie, asi zabúda na to, že sarkazmus je vlastnosť úspešných. Pozdravujem kolektív.

Dortmund – Hannover 96

Z osemnástich prípadov len dva plné bodové zisky, 11 bodov v tabuľke a k dnešnému dňu 17. miesto a to len preto, že „Zelení“ disponujú lepším skóre. Hangover dostáva od každého súpera facku, ktorá bolí čoraz viac a čo je najhoršie, v sobotu sa proti ním postaví najfackovejší fackovač z celej Bundesligy. BVB sú naďalej nezastaviteľní a usilovné fčely zbierajú úrodu všade, kam prídu. Do žltého kotla ale tentokrát príde zúfalý Hannover, ktorý má asi takú šancu na body, jak Béla na výhru vo voľbách.

Kurz 1,16 nevytiahne z biedy, ale zas v opačnom prípade môže veľmi potešiť.

Bayern – Stuttgart

Kolo s poradovým číslom 19 dáva outsiderom kvalitne zabrať, čo platí aj o tomto strete. Za VfV Vyrábame Mercedes možno nastúpi najnovšia akvizícia Bayernu, Bendži Pavard, ktorý sa má k majstrovi pripojiť až v lete, no pravdepodobne bude jedno, kto za hostí nastúpi, keďže Bayern v poslednom období body nejak nestráca /finally/. Bavori doťahujúc sa na prvý Dortmund a Stuttgart snažiac sa vymaniť z barážovo-zostupových vôd – bude sa na čo pozerať.

Kurz naozaj nebudeme riešiť najdrahší kolektív, ale ak dá Bayern gólov päť+, mám u Stewa jeho knižku grátis za 2,5e, deal?

Víkendy sú zvláštne a v januári dvakrát. Študentom tak prajem úspešné dobojovanie prestu… teda skúškového obdobia, pracujúcim víkendovú pohodu a nepracujúcim robotu.

Timotej Gašper

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J.Cruyff: „Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho.“
Timotej Gašper

Najnovšie články od Timotej Gašper (zobraziť všetky)

Timotej Gašper

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J.Cruyff: "Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho."

Zdieľať "Bundesliga, dejstvo 19" cez

More in Futbal
16:49, 19 hodín ago

Pohľad redakcie na Ligu majstrov, 20. február

Po ďalšom hracom dni Ligy majstrov nesmú chýbať postrehy našich futbalových redaktorov. Nech sa páči… Peťo Včera v Madride sa konal stret ťažkých defenzívnych váh. Atletico známe svojou filozofiou tvrdej hry založenej na dobrom uruguajskom betó…

Read   Comments are off
18:21, 2 dni ago

Liverpool – Bayern z pohľadu redakcie

Ako vidia včerajší stret The Reds a Bavorov v Lige majstrov futbaloví experti z našej redakcie? Peťo Týždeň sa s týždňom snúbil, ako by povedal jeden známy vloger z komerčnej rádio stanice najpočetnejšieho otca národa slovenskô alebo potreba mať uvia…

Read   Comments are off
17:52, 4 dni ago

BRObély predpovedá Ligu majstrov, 19. február

Tak ako pred týždňom, aj dnes to šupnem simplicitne, explicitne a bez futílnych floskúl. Vitajte v Lige kamiónov, slovutní futbalomili! LIVERPOOL – BAYERN Na vlnách Mersey ireverzibilná kolízia hbitých fregát, sýtená hernou spektakularitou od stožiar…

Read   Comments are off