feb 2, 3 mesiace ago

EPL: Za kanálom hustne

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2019/02/A5633EDE-96CB-49BF-B9F6-58CFCC468345.jpegEPL: Za kanálom hustne

Kolo roztrhaných tiketov máme za sebou, tí, čo ste ho prežili aspoň s deravým eurom, znova raz vitajte. V krajine Wilka Dobyvateľa kopeme kolo 25, priatelia.

TOTTENHAM – NEWCASTLE

Kopnúť pri 24% držaní lopty dvakrát na bránu je víťazstvo, uhrať zároveň tri body zázrak. Newcastle pôsobil naposledy proti City ako skvadra natestosterovaných ragbistov, ak majú takí pravidelne vyhrávať futbal, skúsim radšej žužovú na fejse. Na Wembley neuhrali Straky od r.1955 doslova nič, dnes ma môžu vďaka absencii Dele Alliho aj Harry Kanea konečne presvedčiť, že vedia viac ako naháňať koženú.

CHELSEA – HUDDERSFIELD

Higuain sa ešte pri Temži ani nerozbehol a už má zranený chrbát, ak má zrovna 31-ročný Gonzalo spasiť modrých, potom je ten Albion za Lamanč vskutku krajina zázrakov. Posledný Huddersfield nemá na Stamforde iné šance iba znova schytať kefu. Aj ako bolestné pre domáci plebs za oných 4:0, čo schytali sarriovci naposledy.

LEICESTER – MAN UNITED

Leicester na Anfield v predošlom kole prekvapil pohyblivosťou i sebavedomím a doma na King Power vôbec nemusí byť tým druhým najlepším na pľaci, o to viac keď vybehne už asi aj s novou akvizíciou Tielemansom. Pogba i Martial doliečujú malé zranenia, slávny Lawro predikuje prvú prehru Devils po ich spektakulárnej rezurekcii od čias The Special One. Nemyslím.

MAN CITY – ARSENAL

Panický strach môže mať dva významy, z ktorých ale Pepe oba zamieta. Duel na Eastlands proti nevyspytateľným Gunners po poslednej smolnej prehre vyblednutomodrých v Newcastli má byť zápasom pravdy, ak Emery – posilnený Denisom Suarezom – zvalí šejka na jeho hrude, Guardiola bude v boji o trón kráľa ostrovov nútený kapitulovať. Titul sa nazasluhuje, titul sa vyhráva.

WEST HAM – LIVERPOOL

Dvanásty WestHam nazbieral nateraz o polovicu bodov menej ako líder od Mersey, keď však rozdávajú rany malí, ešte nemusia bolieť menej. Experti badajú na hre Liverpoolu nervozitu, to isté ale vidí aj laik na hre City. Boj o špicu sa doslova láme každým zápasom, každým hodeným autom a každým hvizdom rozhodcu. Spomeňte si na jasnú penu Liverpoolu proti Schmeichelovi, pri ktorej sa „skutok nestal“.

A propos. Nikdy v živote som nevidel nikoho gestikulovať a manévrovať rukami pri hre, pri jej prerušení a proste vždy viac ako Fandajka. Možno je borec v súčasnosti ozaj najvymakanejším obrancom na svete, skúste ale trapka sledovať 20 minút vkuse a neverím, že nevypnete telku. Sorry, mate, ridiculously unprofessional.

Za Lamanč dnes býva 430 tisíc dospelákov, čo sa topia v gamblingu. Pripočítajte 25tisíc závislých tínejdžrov a berte stávkovanie radšej ako ozdobu života.

Dopremierligotania, priatelia.

Stew Bee

Blogger vo BROsport.sk
S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.
Stew Bee

Najnovšie články od Stew Bee (zobraziť všetky)

Stew Bee

Stew Bee

S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.

Zdieľať "EPL: Za kanálom hustne" cez

More in Anglicko
18:52, 3 dni ago

EPL: Kopeme pomaly za posledné

Ak idú všetky autá v protismere, ste v Anglicku. Najmegalomanskejšia liga na svete kope v sezóne pomaly za posledné, vitajte znova za kanálom, priatelia. Man City – Tottenham Po stredajšom ligomajstrovom zápase desaťročia medzi dnešnými súpermi si hn…

Read   Comments are off
18:24, 1 týždeň ago

Takto sa hrá o titul

Futbalový fanúšik si asi len ťažko môže priať niečo viac – zápas Liverpoolu proti Chelsea mal azda všetko. Šance, góly, kombinácie, hru zo strany na stranu a… pre mňa ako fanúšika výhru The Reds. V prvom polčase zaparkovaný autobus Chelsea ukáz…

Read   Comments are off
20:06, 1 týždeň ago

EPL: Kríženie modročervených mečov

Na podvečernom Anfielde pretlak jak v rade na Kuliho šouku, prvý versus tretí, 82 bodov versus 66, Premier League kope bratia a sestry fázu, kedy už ver prestáva aj kaka smrdieť. Vitajte. Liverpool – Chelsea Jediné, čo v nedeľu na miestnom sakrálnom …

Read   Comments are off