feb 13, 6 mesiacov ago

Man United – PSG z pohľadu redakcie

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2019/02/united-psg.jpgMan United – PSG z pohľadu redakcie

Timo

Pred zápasom by som tipoval všetko možné, len nie konečný výsledok a priebeh zápasu. S United sa od príchodu Cukorskjaera niesla akási aura neporaziteľnosti, ktorej sila však tkvela, zdá sa, len na domácej scéne. Tuchelovci na ihrisku s jedenáckou Mbappé a Di Maria plus nejakých pár ďalších mien predviedli, že špekulovať môžete na okresnom turnaji v šachu v CVČ, nie na Old Trafford. Rýchlostné súboje zvádzal Kylian sám so sebou, Di Maria si užil fajnových 90 plus pár minút všetkého, čo dedinský futbal prináša, vrátane pifka. Bezzubý Manchester sa nezmohol na nič, dokonca môžem povedať, že vzhľadom na ofenzívne bomby od PSG môžu byť v Anglicku radi, že nešupli ešte viac.

Peťo

Výsledok 0:2 by v decembri počas menežovania Joža brali fanúšikovia United všetkými desiatimi. Posledné týždne im však dali nádej, že je tu šanca. Došiel „kertejker“ Ole s detskou tvárou a šedivými vlasmi, parížskemu vlašáku sa zranil Oscarmi ovenčený Neymar a na poslednú chvíľu aj Cavani. No aj Meunier, aby sa nepovedalo. Kto vie, ako by to asi vyzeralo na starom Trafforde, ak by bol zdravý Edinson Cavani a Kylian Mbappé by hral viac z kraja, kde by sa ešte väčšmi rozbehol oproti obrane United. Štyria mohykáni, ktorí stáli pred de Geom, by však francúzskeho mladíka lapili iba v prípade, že by si na predzápasovej rozcvičke miesto jonťaku dali čerešne a zapili ich acidkom.

Dvojgólová prehra je podľa mňa až príliš krutá na priebeh zápasu. Výsledok 0:1 by tomu svedčil viac, avšak Paríž po strelení gólu ukázal, že tento rok už osemfinálovým zápolením prejdú. Je nepravdepodobné, aby United strelili v Parku princov 3 kusy. Pri všetkej úcte k Manchestru, v tejto súťaži nehrajú s Fulhamom alebo Newcastlom.

Kto by nevedel, tak Rím vyhral s Portom 2:1. Nech dvihne nohy ten, ktorý si vybral tento zápas.

Peter Petrič

Dvanásť rokov futbalu na najvyššej možnej úrovni a dva roky ako tréner mi veľa dalo a veľa vzalo. Napriek všetkým životným peripetiám ostávam navždy verný hre všetkých hier.
Peter Petrič

Najnovšie články od Peter Petrič (zobraziť všetky)

Peter Petrič

Peter Petrič

Dvanásť rokov futbalu na najvyššej možnej úrovni a dva roky ako tréner mi veľa dalo a veľa vzalo. Napriek všetkým životným peripetiám ostávam navždy verný hre všetkých hier.

Zdieľať "Man United – PSG z pohľadu redakcie" cez

More in Futbal
14:41, 4 dni ago

Ashley Cole sa lúči s bohatou kariérou

Ashley Cole. Legenda, ktorá započala svoju seniorskú futbalovú cestu dve dekády dozadu za londýnsky Arsenal, dnes oznámila koniec svojej bohatej kariéry. V obrane Kanonierov sa teraz už 38-ročný Cole predstavil dokopy v 156 zápasoch, vyhral dva titul…

Read   Comments are off
12:14, 5 dní ago

Bucľatý Lukaku a jeho problémy

Keď sa prednedávnom vypustila informácia o prestupe Belgičana Lukakua do Interu Miláno, srdce nejedného fanúšika Red Devils zaplesalo. Začiatok tam mal síce dobrý, no potom začal byť v Manchestri skôr terčom posmechu. Najmä prvý dotyk s loptou a drib…

Read   Comments are off
13:29, 6 dní ago

Nešťastné zranenie Adriána po zisku európskeho titulu

Dva týždne dozadu ešte nemal Adrián podpísanú zmluvu na novú sezónu. Príchod do Liverpoolu, zranenie Alissona a stredajšia hviezdna noc proti Chelsea mu však zaručila pevné postavenie klubovej dvojky. Po vychytanej poslednej penalte sa Adrián mohol s…

Read   Comments are off