mar 10, 3 mesiace ago

Premier League v skratke, 10. marec

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2019/03/auba.jpgPremier League v skratke, 10. marec

Tridsiate kolo v zemi Albionu znova potvrdilo, že v Anglicku prší za každého počasia. A že sa tu ešte furt kope najmegalomanskejšia liga na svete.

SOUTHAMPTON – TOTTENHAM 2:1

Svätí v Premier League nie sú Dortmund v Lige majstrov a s potrestaným Mačetínom na tribúne navyše padal výkon Spurs na /zlý/senMary rýchlejšie než let malajských aeroliniek. Slovensko potrebuje prezidentku, Cibulková nový kožuch a Kohúty vlastný štadión. Dajbože.

MAN CITY – WATFORD 3:1

Ako vraví ujo Lešický, veľký pes vždy pohryzie malého, na Eastlands sa tak lopta vlastnila v pomere 70+ ku 30mínus a rohy kopali pri 9:1. Aby na konci dňa Vrah-im Sterling skrz trojitý zásah za trinásť minút všetkým znova raz ukázal, že nič nie je vo futbale viac ako rýchlosť. Inak, neviete, v ktorom mužstve by zdravý Sané furt len tak sedel na lavičke?

LIVERPOOL – BURNLEY 4:2

Ja som Fandajk a na tejto skale postavíš svoje impérium, toť úryvok z Biblie na Anfield Road. Reds sú najpriamočiarejšie mužstvo v lige, vpredu nešpekulujú toľko čo Citizens, a potom, čo im dnes Burnley darovalo dva góly ostali pod palcovými titulkami polovičke ostrovných novín len Firminove porcelánové rezáky. A že dať gól v 90.minúte bez kvapky potu na čele? Mané.

CHELSEA – WOLVERHAMPTON 1:1

Že je futbal riadna ošípaná vám potvrdia nielen borci z PSG, ale po nedeli aj tí z Chelsea. SpiritusŠampusova svorka Vlkov /v počte dva/ vošla do vápna Blues prvýkrát po 60-ich minútach hry, kopla po šumnom brejku za Kepu ušmudlanku a nebyť spasiteľa Hazarda v nadstavenom čase, bola by vykradla Stamfordský most aj s biletármi a upratovačkou.

ARSENAL – MAN UNITED 2:0

Keď proti vám stoja tyče, duje vietor, sudí odpíska žiacku penu a stokilový dríč Lukaku nemá strelecký deň, potom v šlágri, ktorý až takým šlágrom nebol, prehráte pod Gunnarom prvýkrát v lige vôbec. Asi aj škoda, bo Devils na Emirates určite neboli tým druhým najlepším na pľaci. A že Pogba je najpreceňovanejšia hviezda na planéte futbal? T/F.

Dobrý štart do nového týždňa, maturantom extra, a čítame sa čoskoro, priatelia.

Stew Bee

Blogger vo BROsport.sk
S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.
Stew Bee

Najnovšie články od Stew Bee (zobraziť všetky)

Stew Bee

Stew Bee

S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.

Zdieľať "Premier League v skratke, 10. marec" cez

More in Anglicko
13:00, 6 dní ago

Keď futbal bolí (liverpoolska balada)

Začalo to ešte v lete Zapol telku ujko tete Dvadsať tímov každý v strehu Nečakajú milosť, nehu Tak stalo sa čo sa stalo Dvom koňom sa zdalo málo Začal sa boj medzi nimi Ekvivalent k nášmu krimi Naháňačka sťa by rely Stuhnutá krv v žilách bola Lietajú…

Read   Comments are off
16:13, 3 týždne ago

EPL: Modrejší ustúpi?

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu kope na Eastlands predposledné dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia… Nuž. Liverpool zvalil nakoniec teda aj dúbravkovcov a figuruje v tabuľke znova a klasicky o tie bradavky vpredu. Síc…

Read   Comments are off
17:56, 1 mesiac ago

EPL: Šejk versus Ostré vidly

Slovo derby má v angličtine tri významy. Je to buď anglický tvrdý syr typu čedar, dostih trojročných koní na 2400 metrov, alebo stretnutie dvoch miestnych športových oddielov. V Manchestri sa kope večer jedna výstavná mastenica. Vcucnutí do vákua neg…

Read   Comments are off