apr 10, 2 mesiace ago

Liga majstrov: Streda v kocke

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2019/04/messi.jpgLiga majstrov: Streda v kocke

Tipovanie je najľahšia činnosť na svete, veď sa môže len prehrať, remizovať alebo vyhrať. Vítam vás pri stručnom preview dnešnej Ligy majstrov, drahý kolektív.

Manchester United – Barcelona

Len pamätníci, zarytí Diabli a stávkari sú presvedčení, že Barca si v Divadle psov nekopne. Oleho efekt trvá, proti presile možno mierne vyprcháva, ale je stále tam. Nový Junajtid má na to poraziť každého, ale to mu ešte ani zďaleka nedáva nádej, aby sa videl medzi najlepšou štvorkou. Ak Pogbovi vyjde deň a obrana nebude kixovať as usual, pfii potom to bude parádnych 90plus minút.

Za mňa asi Barcelona, ale to len preto, lebo Messi 🙂

Ajax – Juventus

Budúcnosť futbalu proti futbalovej megaskúsenosti. Uf, kto z koho? Ajax nemá čo stratiť a bez debát hýri squelou formou, čo sa potvrdilo aj proti Realu Madřid. Či to amsterdamskô chlopci zvládnu celkovo, nevedno, no v domácom prostredí by pokojne mohli pokračovať v spanilej jazde totálneho futbalu.

CR7 je zdravý, Ajax dravý a tak to bude futbal pravý… Netipujte, nestávkujte, len pozerajte a oddychujte, lebo nestáva sa často, že proti sebe idú tak rozdielne a zároveň tak /kvalitou/ podobné kádre.

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J.Cruyff: „Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho.“
Timotej Gašper

Najnovšie články od Timotej Gašper (zobraziť všetky)

Timotej Gašper

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J.Cruyff: "Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho."

Zdieľať "Liga majstrov: Streda v kocke" cez

More in Futbal
20:00, 2 hodiny ago

Školské majstrovstvá Slovenska vo futbale

Dnes 19. júna 2019 privítal bardejovský futbalový štadión to najlepšie, čo v rámci školského futbalu na Slovensku máme. Začali sa Školské majstrovstvá Slovenska v malom futbale starších žiakov a žiačok. Organizátormi podujatia sú Ministerstvo školstv…

Read   Comments are off
19:03, 3 dni ago

Košické futbalové paradoxy

Priznám sa, že ako Košičan som sa na mestské ligové derby v ďalšej sezóne už poriadne tešil. Veď od súboja FC vs. Loky už to je pekných pár rokov. Tešil som sa však márne. A nie, k počudovaniu nejde o klub FC Košice, ktorý to „poklašľal“….

Read   Comments are off
20:45, 1 týždeň ago

Budimír – Perín, V. liga

Druhá júnová nedeľa dnes v Budimíre patrila všetkým futbalovým priaznivcom. Domáci TJ Družstevník totiž nastúpil na posledný domáci zápas aktuálnej sezóny. Budimír sa od tejto sezóny predstavil premiérovo v piatej Košicko-gemerskej lige, v ktorej po …

Read   Comments are off