máj 7, 2 týždne ago

Jak utopit génia Messiho aneb konec plačkošov v Európe

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2019/05/origi.jpgJak utopit génia Messiho aneb konec plačkošov v Európe

Prvý zápas stav 0:0 a Suaréz strieľa gól svojmu bývalému mužstvu a raduje sa, ako keby vynašiel liek proti rakovine. Za stavu 2:0, Messiho geniálny priamy a je vymaľované. Veď prečo by aj nie. Hráš proti Barcelone. Beží nadstavený čas, Messi prihráva Dembelemu do 1536%-nej tutovky a ty si hovoríš, že toto je v prdeli, drahí veriaci. Lenže PS (PlayStation, nie Progresívne Slovensko) maniak, ktorý pravidelne mešká na tréningy, to zaklincuje niekde do kukurice pri Smilne a Messi neveriacky leží na tráve a pozerá ako Robo Kaliňák v Na telo.

Prejde ani nie týždeň, vybehneš na Anfield a keď si barcelončan, tak sa nestihneš ani rozpozerať, dopočúvať ju nevr volk eloun a už vyťahuješ loptu zo siete prvýkrát. A samozrejme pri tom dvíhaš nezmyselne ruky kvôli ofsajdu. Začne druhý polčas a tanečník a herec v jednom Alba kiksuje druhýkrát v zápase a druhýkrát z toho padne gól. Nestihneš si ani vytrieť sopeľ do termotrika a už máš v bráne tretí banán a v trenkách blato. Štvrťhodinu pred koncom pribije Alexander-Arnold taký roh, že dekel ti odstrelí do Sobraniec a pozeráš sa na nepochopiteľný výsledok 4:0. Pritom nehrá Salah ani Firmino a zraní sa Robertson. A vtedy sa opýtaš, kde je Messi? Kde je najlepší hráč na svete? Bohužiaľ na ihrisku, lenže sám. 
Liverpool dokonale odstavil Messiho, a to nie tvrdou hrou do tela ale tým, že Barcelonu absolútne nepustil do hry. Ale že vôbec.

Veľká gratulácia na Anfield!

Peter Petrič

Dvanásť rokov futbalu na najvyššej možnej úrovni a dva roky ako tréner mi veľa dalo a veľa vzalo. Napriek všetkým životným peripetiám ostávam navždy verný hre všetkých hier.
Peter Petrič

Najnovšie články od Peter Petrič (zobraziť všetky)

Peter Petrič

Peter Petrič

Dvanásť rokov futbalu na najvyššej možnej úrovni a dva roky ako tréner mi veľa dalo a veľa vzalo. Napriek všetkým životným peripetiám ostávam navždy verný hre všetkých hier.

Zdieľať "Jak utopit génia Messiho aneb konec plačkošov v Európe" cez

More in Futbal
13:00, 6 dní ago

Keď futbal bolí (liverpoolska balada)

Začalo to ešte v lete Zapol telku ujko tete Dvadsať tímov každý v strehu Nečakajú milosť, nehu Tak stalo sa čo sa stalo Dvom koňom sa zdalo málo Začal sa boj medzi nimi Ekvivalent k nášmu krimi Naháňačka sťa by rely Stuhnutá krv v žilách bola Lietajú…

Read   Comments are off
17:09, 2 týždne ago

Liverpool – Barcelona, Post Coitum

Jeden chytrý raz povedal, že futbal je najkrajšia vedľajšia vec v živote, lebo ho odráža v inom lesku. Kto včera sledoval zázrak na Anfield Road, nemôže povedať inak. Jo. V Barcelone včera večer naozaj padla virtuálna Sagrada Familia. Tá postavená z …

Read   Comments are off
22:19, 2 týždne ago

Jak utopit génia Messiho aneb konec plačkošov v Európe

Prvý zápas stav 0:0 a Suaréz strieľa gól svojmu bývalému mužstvu a raduje sa, ako keby vynašiel liek proti rakovine. Za stavu 2:0, Messiho geniálny priamy a je vymaľované. Veď prečo by aj nie. Hráš proti Barcelone. Beží nadstavený čas, Messi prihráva…

Read   Comments are off