máj 7, 4 mesiace ago

Jak utopit génia Messiho aneb konec plačkošov v Európe

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2019/05/origi.jpgJak utopit génia Messiho aneb konec plačkošov v Európe

Prvý zápas stav 0:0 a Suaréz strieľa gól svojmu bývalému mužstvu a raduje sa, ako keby vynašiel liek proti rakovine. Za stavu 2:0, Messiho geniálny priamy a je vymaľované. Veď prečo by aj nie. Hráš proti Barcelone. Beží nadstavený čas, Messi prihráva Dembelemu do 1536%-nej tutovky a ty si hovoríš, že toto je v prdeli, drahí veriaci. Lenže PS (PlayStation, nie Progresívne Slovensko) maniak, ktorý pravidelne mešká na tréningy, to zaklincuje niekde do kukurice pri Smilne a Messi neveriacky leží na tráve a pozerá ako Robo Kaliňák v Na telo.

Prejde ani nie týždeň, vybehneš na Anfield a keď si barcelončan, tak sa nestihneš ani rozpozerať, dopočúvať ju nevr volk eloun a už vyťahuješ loptu zo siete prvýkrát. A samozrejme pri tom dvíhaš nezmyselne ruky kvôli ofsajdu. Začne druhý polčas a tanečník a herec v jednom Alba kiksuje druhýkrát v zápase a druhýkrát z toho padne gól. Nestihneš si ani vytrieť sopeľ do termotrika a už máš v bráne tretí banán a v trenkách blato. Štvrťhodinu pred koncom pribije Alexander-Arnold taký roh, že dekel ti odstrelí do Sobraniec a pozeráš sa na nepochopiteľný výsledok 4:0. Pritom nehrá Salah ani Firmino a zraní sa Robertson. A vtedy sa opýtaš, kde je Messi? Kde je najlepší hráč na svete? Bohužiaľ na ihrisku, lenže sám. 
Liverpool dokonale odstavil Messiho, a to nie tvrdou hrou do tela ale tým, že Barcelonu absolútne nepustil do hry. Ale že vôbec.

Veľká gratulácia na Anfield!

Peter Petrič

Dvanásť rokov futbalu na najvyššej možnej úrovni a dva roky ako tréner mi veľa dalo a veľa vzalo. Napriek všetkým životným peripetiám ostávam navždy verný hre všetkých hier.
Peter Petrič

Najnovšie články od Peter Petrič (zobraziť všetky)

Peter Petrič

Peter Petrič

Dvanásť rokov futbalu na najvyššej možnej úrovni a dva roky ako tréner mi veľa dalo a veľa vzalo. Napriek všetkým životným peripetiám ostávam navždy verný hre všetkých hier.

Zdieľať "Jak utopit génia Messiho aneb konec plačkošov v Európe" cez

More in Futbal
19:58, 2 dni ago

Ženy: Partizán Bardejov – NMŠK Bratislava, review

Zo začiatku zápasu sme mohli vidieť zo strany NMŠK veľmi defenzívnu hru, čo sa prejavilo tým, že väčšina prvého polčasu sa hrala za stavu 0:0. To však dokázala prelomiť v 41. minúte po krásnej akcii Havranová a poslala Bardejov do vedenia 1:0. Vďaka …

Read   Comments are off
18:53, 3 dni ago

Partizán Bardejov – Slovan Bratislava B, mini review

Do zápasu vstúpili omnoho lepšie domáci. To vyústilo v gól do siete Slovana už v siedmej minúte zápasu. Bardejov pokračoval v dominantnej hre a v 23. minúte pridal ďalší bardejovský gól Radoslav Človečko. Po druhom góle prevaha domácich značne oslabl…

Read   Comments are off
8:32, 4 dni ago

EPL: Návrat klubového futbalu na Ostrovy

Lenin je mŕtvy, Kotleba po rozvode, Kližan predal Lambodžini a kým Boris totálne dokaká Brexit, hopsásá ešte aspoň párkrát za Lamanč. Kolo kolo mlynské číslo 5, bratia a sestry. LIVERPOOL – NEWCASTLE Salahovi s Maném po sfúlenom extempore druhomenova…

Read   Comments are off