Sledujte nás

Anglicko

EPL: Make peace not VAR

EPL: Make peace not VAR

Úvod novej sezóny v zemi Wilka Dobyvateľa vyzeral tak, že všetky cesty vedú síce do Ríma, len góly do brány Chelsea, v Anglicku však nikdy nevravte padla, kým si neuvalí tlustá teta. Poznáte.

Začiatok Ligy líg tak znova hbitý sťa krok po troch+ vodkách – šaratica nato, Franta v hospodě by žek panečku že ranec! „Nováčik“ z Norwichu vybehol na Anfield Road bodro, chtivo i sympaticky, keby nebol kopal v dvoch-troch superšanciach kdesi do LSD /myslel som Lucy in The Sky with Diamonds/, príučka z efektivity na NoMercySide nemusela byť tak tvrdá. Salah znova naznačuje, že ho zastavíte iba štyroma spôsobmi. Sú to tieto tri. Krompáč a samopal.

Modrí šejkovci od uja Mansoura narezali westhamské šunky na ich drne rýchlejšie než včera moje v Bille, dodrbaný krížny väz Saneho ostáva stratou nielen pre futbal, ale aj ktoréhokoľvek lucídneho hejtra modrých. Ako vravia hipisáci, make love not VAR, že ale pri supergóle Jesusa prizabila technika pre milimetrové zvýhodnené/?/ pleco Sterlinga samotnú filozofiu guľatej hry len potvrdzuje, že ak ste žltý a ležíte na zemi, nemusíte byť ani tak hranolka, ako Neymar.

Chelsea prezentovala v Divadle snov nadšený futbal, voje mladíkov The Blues sľubujú o pár rokov svoje. Štvorka od United, toť výstavný kruťas, Bissaka wuáát?? bars veľký pánko, upútal Abraham. Čítajte Bibliu. Pravá žrď sa aj tam Geovi trasie dodnes.

Tottenham obracal seno aj s bodmi proti kusavej Ville až v závere, Kane potvrdil najväčšieho umelca za kanálom bez tetovačky, nechať zas sedieť Eriksena, to radšej Desmod v Trabante celou cestou do Zadaru.

Futbal Arsenalu zatiaľ klasický kúzelník čo vytiahne zo zajaca cylinder, všetci hen od Gunners ale veria, že na Emerytes Stadium to nakoniec bude presne ako s tou tučnou tetou v úvode.

Tešte sa, množte a hlavne – dopremierligotania nabudúce, priatelia.

Prihláste sa na odber noviniek

Futbal

Reklama

Viac v Anglicko