aug 17, 1 mesiac ago

Bucľatý Lukaku a jeho problémy

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2019/08/romelu-lukaku.jpgBucľatý Lukaku a jeho problémy

Keď sa prednedávnom vypustila informácia o prestupe Belgičana Lukakua do Interu Miláno, srdce nejedného fanúšika Red Devils zaplesalo.

Začiatok tam mal síce dobrý, no potom začal byť v Manchestri skôr terčom posmechu. Najmä prvý dotyk s loptou a dribling boli dôvody, prečo bol na sociálnych sieťach skutočne „obľúbený“. Na jeho výkony v drese Manchestru United sa tak asi nebude spomínať v dobrom a zrejme aj samotný Lukaku bude chcieť začať v milánskom klube úplne novú kapitolu svojej kariéry.

Nuž a teraz sa Belgičan potýka s úplne novými problémami. Kvôli vskutku kurióznemu dôvodu pravdepodobne nenastúpi na prvý zápas Seria A proti Lecce, čo Antonio Conte určite nevníma ako pozitívum pri 80 miliónovej posile. O čo ale ide?

Lukaku neschudol toľko, koľko od neho bolo požadované od jeho príchodu do Milána. Podľa vyjadrenia talianskeho novinára Tancredi Palmeriho Lukaku absolvoval po príchode váženie s výsledkom 104 kg a do začiatku sezóny nedokázal schudnúť na hranicu 100 kíl.

Nuž, nie práve najlepší štart v novom klube. Už v manchesterskom drese bol často Lukaku kritizovaný za svoju fyzičku a nadváhu, no teraz to naberá úplne nový rozmer. Silová hra a objemné svaly boli pre Belgičana poznávacím znamením, no môžu byť práve aj dôvodom, prečo jeho hra zaostávala za očakávaním.

Pokiaľ dokáže Romelu schudnúť na pôdovnú formu, akú mal napríklad v Evertone, môže byť pre Inter naozaj platným hráčom. Držíme palce!

Samuel Biroš

Administrátor vo BROsport.sk
23r., študujem na Technickej univerzite v Košiciach. Šport je niečo, čo ma vystihuje a napĺňa, je to životný štýl.
Samuel Biroš

Najnovšie články od Samuel Biroš (zobraziť všetky)

Samuel Biroš

Samuel Biroš

23r., študujem na Technickej univerzite v Košiciach. Šport je niečo, čo ma vystihuje a napĺňa, je to životný štýl.

Zdieľať "Bucľatý Lukaku a jeho problémy" cez

More in Futbal
19:58, 2 dni ago

Ženy: Partizán Bardejov – NMŠK Bratislava, review

Zo začiatku zápasu sme mohli vidieť zo strany NMŠK veľmi defenzívnu hru, čo sa prejavilo tým, že väčšina prvého polčasu sa hrala za stavu 0:0. To však dokázala prelomiť v 41. minúte po krásnej akcii Havranová a poslala Bardejov do vedenia 1:0. Vďaka …

Read   Comments are off
18:53, 3 dni ago

Partizán Bardejov – Slovan Bratislava B, mini review

Do zápasu vstúpili omnoho lepšie domáci. To vyústilo v gól do siete Slovana už v siedmej minúte zápasu. Bardejov pokračoval v dominantnej hre a v 23. minúte pridal ďalší bardejovský gól Radoslav Človečko. Po druhom góle prevaha domácich značne oslabl…

Read   Comments are off
8:32, 4 dni ago

EPL: Návrat klubového futbalu na Ostrovy

Lenin je mŕtvy, Kotleba po rozvode, Kližan predal Lambodžini a kým Boris totálne dokaká Brexit, hopsásá ešte aspoň párkrát za Lamanč. Kolo kolo mlynské číslo 5, bratia a sestry. LIVERPOOL – NEWCASTLE Salahovi s Maném po sfúlenom extempore druhomenova…

Read   Comments are off