O nás

BROsport.sk TO SME MY

Otec nám vždy vravel, že šport je iba ozdobou života, prostriedkom, ako osviežiť radosť z neho… Tento blog patrí vám všetkým… a samozrejme aj jemu…

To sme my:

Samuel Biroš: autor blogov, návrh a design webu, marketing a technická podpora (Košice)

Števo Biroš: autor blogov, jazyková úprava webu (Bardejov)

Tomáš Biroš: marketing a technická podpora (Praha)

Redakcia:

 

Braňo TexoBraňo Texo – Najväčšiu pozornosť venuje F1, ktorej sa venuje od detstva, keď začal čerpať vedomosti hlavne z českých motoristických časopisov. Písať o kráľovnej motoršportu začal už začiatkom aktuálneho tisícročia, keď bol redaktorom slovenských časopisov F1sport a eF1.

Dada TyčkárkaDada Tyčkárka – Tak ako som tvrdá k sebe, tak aj k ostatným, lebo bez sebadisciplíny výsledky neprídu. Niekto sa urazí, niekto nájde iný rozmer života.

 

Daniel Fedor BalážDaniel Fedor Baláž – Som študentom gymnázia v Bardejove a už v tomto mladom veku som sa stal otrokom myšlienok, tvorivosti a tvrdej driny so snahou o dokonalosť. Otrokom emócií, ktoré sú každodenne vyžarované z mojej obľúbenej rutiny – zo športu. Len presvedčenie o správnosti toho, na čom tvrdo pracujem ma dokáže vyniesť na miesta úspechu a odohnať pasivitu.
 

Ifka Angelina LešičkováIfka Angelina Lešičková – Strávila som 25 rokov premýšľaním, či chcem byť spisovateľka, herečka, speváčka alebo muzikantka. Tak som sa stala matkou dvoch detí a prišla na to, že chcem režírovať muzikály.
 

JanetteJanette – Ak si v charakteristike píšete žena + učiteľka, musíte tam pripísať aj niečo normálne, teda šport. Aj preto tá láska k športu a písanie o ňom.

 

Marek OndrušekMarek Ondrušek – S pohybom v krvi, víťazstvom v srdci, dobrodružstvom v duši a nápadmi v hlave je život chrumkavejší. Tak prečo sa o to občas „na papieri“ nepodeliť s ostatnými..? 🙂

 

Peter PetričPeter Petrič – Dvanásť rokov futbalu na najvyššej možnej úrovni a dva roky ako tréner mi veľa dalo a veľa vzalo. Napriek všetkým životným peripetiám ostávam navždy verný hre všetkých hier.

 

Samuel BirošSamuel Biroš – 22r., študujem na Technickej univerzite v Košiciach. Šport je niečo, čo ma vystihuje a napĺňa, je to životný štýl.

 

Stew BeeStew Bee – S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.