Sledujte nás

O nás

BROsport.sk TO SME MY

Otec nám vždy vravel, že šport je iba ozdobou života, prostriedkom, ako osviežiť radosť z neho… Tento blog patrí vám všetkým… a samozrejme aj jemu…

To sme my:

Samuel Biroš: autor blogov, návrh a design webu, marketing a technická podpora (Košice)

Števo Biroš: autor blogov, jazyková úprava webu (Bardejov)

Tomáš Biroš: marketing a technická podpora (Praha)

Redakcia:

Braňo Texo - BROsport.sk

Braňo Texo

Najväčšiu pozornosť venuje F1, ktorej sa venuje od detstva, keď začal čerpať vedomosti hlavne z českých motoristických časopisov. Písať o kráľovnej motoršportu začal už začiatkom aktuálneho tisícročia, keď bol redaktorom slovenských časopisov F1sport a eF1.

Články >


Dada tyčkárka - BROsport.sk

Dada Tyčkárka

Tak ako som tvrdá k sebe, tak som aj k ostatným, lebo bez sebadisciplíny výsledky neprídu. Niekto sa urazí, niekto nájde iný rozmer života.

Články >


Daniel Fedor Baláž

Daniel Fedor Baláž

Som študentom gymnázia v Bardejove a už v tomto mladom veku som sa stal otrokom myšlienok, tvorivosti a tvrdej driny so snahou o dokonalosť. Otrokom emócií, ktoré sú každodenne vyžarované z mojej obľúbenej rutiny – zo športu. Len presvedčenie o správnosti toho, na čom tvrdo pracujem ma dokáže vyniesť na miesta úspechu a odohnať pasivitu.

Články >


Dávid Almassy

Dávid Almassy

Život bez vášne nemá žiadny zmysel. Bez športu si ťažko predstaviť plnohodnotnú existenciu. Nikdy som nebol veľmi na kolektívne športy, radšej sa venujem tým individuálnym. Pocit, že je človek zodpovedný sám za seba, je oslobodzujúci. Ľudia majú súperenie v génoch, spolupráca je pekná vec, ale ľudia stále spolupracujú proti niekomu, alebo preto, aby dosiahli niečo viac, než ostatní. Je preto dôležité, aby sa neprestalo v športe súperiť. Inak sa to bude ventilovať inde a to sa nám všetkým už páčiť nemusí.

Články >


Ifka Angelina Lešičková

Ifka Angelina Lešičková

Strávila som 25 rokov premýšľaním, či chcem byť spisovateľka, herečka, speváčka alebo muzikantka. Tak som sa stala matkou dvoch detí a prišla na to, že chcem režírovať muzikály.

Články >


Janette

Ak si v charakteristike píšete žena + učiteľka, musíte tam pripísať aj niečo normálne, teda šport. Aj preto tá láska k športu a písanie o ňom.

Články >


Marek Ondrušek - BROsport.sk

Marek Ondrušek

S pohybom v krvi, víťazstvom v srdci, dobrodružstvom v duši a nápadmi v hlave je život chrumkavejší. Tak prečo sa o to občas „na papieri“ nepodeliť s ostatnými..? 🙂

Články >


Peter Petrič

Dvanásť rokov futbalu na najvyššej možnej úrovni a dva roky ako tréner mi veľa dalo a veľa vzalo. Napriek všetkým životným peripetiám ostávam navždy verný hre všetkých hier.

Články >


Samuel Biroš

23r., študujem na Technickej univerzite v Košiciach a pracujem vo sfére marketingu. Šport je však niečo, čo ma vystihuje a napĺňa, je to životný štýl.

Články >


Timotej Gašper

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J. Cruyff: „Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho.“

Články >


Stew Bee

S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.

Články >