Sledujte nás

Anglicko

EPL: Všetci hladní, Pepe City

Za Lamanč i ku sklonku roka furt všetko po starom, všetci hladní, Pepe City. Záverečná jednohubka 21.kola 2017, priatelia.

CRYSTAL PALACE – MANCHESTER CITY

Chválospevy na Gloryola Fellas začínajú pripomínať Jingle Bells v cédure, efektno-efektívny futbalový ping pong španielskeho futbalového filozofa a vedátora v jednom každopádne neprestáva plniť stránky tlačovín a hltať cyberpriestor guľatého kráľovstva. Bledomodrí s radarom v kopačkách, pätnásťbodovým náskokom v tabuľke a osemnástimi ligovými výhrami v rade mentálne devastujú zvyšok pelotónu na šutre, spomeňte si na 80-minútový džouk, čo predviedol naposledy proti šejkovcom Newcastle v schéme 11 – 0 – 0 pred 50 tisíckou na domácom štadióne. A že kedy ste naposledy videli vystriedať v 11.minúte zadného obrancu za rodeného forwarda /Kompany – Jesus/? Pepe, že iný šachista.

Pohľad špekulanta tipéra však neprekvapí. Osemdesiat tri percent ostrovných expertov očakáva konečný rezultát duelu 0:2 a viac, každá šnúra má ale dva konce a jeden musí každú chvíľu prísť. Crystal Palace pod vedením Hodgsona skompaktnel vzadu, zhbitel vpredu, dôkaz sme videli pred pár dňami proti Arsenalu /prehra 2:3/. Stratený Townsend znova našiel formu, Benteke je majster transformácie „from zero to hero“, na ľavej strane ofenzívy Eagles neskutočne páli Zaha – najväčší žolík domácich pruhov. 

Stávka na bodovú stratu City práve v súboji proti domácim Eagles vôbec nemusí byť až tak zablúdenou investíciou, ak nie dnes, bledomodrí stratia neskôr. Majster Anglicka je zrejmý, čo ale neznamená, že nie je načase rozbiť jackpot.

Skúsime 1:3

Žiaden zlý Silvester nikdy nekončil bez prstov na ulici, nech to teda večer nie sú vaše. V novom roku želám všetkým nájsť to, čo dušu i telo naplní. Nech je to čokoľvek zmysluplné, krásne, snehohlboké, radostné.

PF2018 a do skorého premierligotania, priatelia…

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas MS v hokeji 2024 - 750x100
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Futbal

Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 300x300

Viac v Anglicko