V Žiline kope Slovač Island bez Škrtela i Hamšíka, neuveriteľné, ale borcom ešte našli voľné miesto v salóne. Myslím to na skurke. Že ujo dolepozerajsa Kozák zvolil za kapitána reprezentácie middlefingra Ďuricu, o tom si tiež vysmiato myslím svoje, mladosť ale nekúpiš, starobu nepredáš, tak mu treba. Na zdravie, Adam.
Ostrovný Island je v legitímnom štádiu polročnej polárnej noci, aj tu však svitlo, že povinný novembrový tréning na revolučnej slovenskej hrude bude treba uhrať bez zranených hviezd kubatúry A. Očakávajte testovací tím, tí čo to dáte podvečer za “peňeži” a “lajv”, zajtra aj kvalitnú nádchu.
Uviesť kurzy bude dnes zbytočné ako postaviť na Islande asfaltku, určite ale nezabudnite, že večer hrajú svoje i Nemci, Holanďania, Francúzi, Angličania, proste “iní” futbalisti. Hej, myslel som to dvojzmyselne.
Užívajte voľno, slobodu a hlavne nemosúrte sa. Veď práve dnes sme sľúbili si lásku…
Futbal
-
Anglicko
/ 7 dní dozaduTelenovela nového ročníka Premier League práve prestrela na stôl
Vieš, prečo sa v Anglicku kope najlepšia futbalová liga na svete? Nie sú tu...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 1 týždeň dozaduPartizán Bardejov – Spartak Medzev: Partizán je späť v lige číslo tri
Vonku praženica jak v mieškoch pána Greya, len odtieňov nie je 50 sivých, skôr...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 1 mesiac dozaduMS 2026 z baru, časť posledná: Futbalový Manitou je spravodlivý
Titul majstra sveta získal tím, na ktorého hernú perfekciu nenašiel za veľkou mlákou protizbraň...
Od Stew Bee


