okt 23, 4 mesiace ago

Liga majstrov, dejstvo tretie

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2018/10/ligamajstrov.jpgLiga majstrov, dejstvo tretie

Európske klubové galapredstavenie hlási návrat na najhorúcejšie trávniky Starého kontinentu. Je tu Liga majstrov, kolektív.

Manchester United – Juventus

Medzi všetkými možnými dvojzápasmi dnešného programu vyčnieva najviac meranie síl Mančesteru a Juve. Ronaldova tzv. Alma mater je síce zmietaná kadejakými výsledkami, no ak má Chose dokázať svoju špeciálnosť, dnes má príležitosť so štítkom najideálnejšiu z najideálnejších. Taktická prestrelka, tvrdé súboje v strede poľa či remízková prekopávaná ala Oľšov vs. Rakytovce? Pred týmto šlágrom je rovnako ťažké uhádnuť víťaza asi ako zároveň dúfať, že moja bakalárka sa napíše sama. Proti srdcovým záležitostiam sa postaví aj Paľo Pogba a bude zaujímavé sledovať, jak využije dosiahnuté znalosti o hre všetkých hier. Maródka domácich vyzerá jak čakáreň na chirurgii po prvej poľadovici a domácej mašinérii vlajok z celého sveta okrem stávkových neveria ani vlastní rodičia.

3,10 na Junajtid a 2,5 na turínskych ragazzov, bim ho za pejc eurokoruniek na zebrovitý pattern, lebo dnes nebudú Červení diabli naberať Starú dámu na vidly.

Šachtar Doneck – Manchester City

Nech sa Guardiolovci ejkejej kúpime ďalší klub na počkanie nehnevajú, ale bojovať o svetovú popularitu len na jednom fronte, tak še to Pepku veru neda robic. Dnes majú „The Sky Blues“ na Ukrajine parádnu príležitosť mierne si vydýchnuť a nebáť sa o zotrvanie v milionárskej súťaži. Ale každý kto pozná, tak dobre vie, že Guardiola sa s normálnym futbalom neuspokojí ani keby mu sľúbili titul dopredu. Káder typu hviezda strieda hviezdu a tá dáva high five na tribúne ďalšej hviezde sa dnes postaví húževnatým baníkom z Donecku, ktorí vo svojom meste nehrali ani nepamätajú. Jedna komora mi šušká, že debakel minimálne o rozdiel triedy, no druhá mi zastavuje prívod krvi s vedomím, že jednonohý pes uteká pomalšie a preto ak chce Doneck bojovať o holú r…adosť, majú šancu ukázať to.

Kurzy skoro 9 vs šmišnych 1,33 uff, idem na pivo radšej.

So stávkovaním pozorne, ale pamätajte, že nefajčiari budú mať aspoň čistejšie svedomie, bo však nekuria ta aspoň podajú. Ja mám v tomto prípade smolu. Držte si klobúky, Čempions líg je tu zas, kolektív.

Timotej Gašper

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J.Cruyff: „Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho.“
Timotej Gašper

Najnovšie články od Timotej Gašper (zobraziť všetky)

Timotej Gašper

Timotej Gašper

Mám 22 rokov a študujem Medzinárodné vzťahy so zameraním na športovú diplomaciu. Z dlhoročných skúseností som zistil, že debatovanie a analyzovanie o futbale mi ide lepšie než samotná hra. Alebo ako povedal velikán J.Cruyff: "Futbal je jednoduchá hra, ktorú je náročné hrať jednoducho."

Zdieľať "Liga majstrov, dejstvo tretie" cez

More in Futbal
20:39, 9 hodín ago

Trio veteránov sa lúči s reprezentáciou: Konečne?

Výmena generácie v reprezentácii je ako výmena starého auta za nové – vezieš sa, len si treba zvyknúť. Dnes dalo najvzácnejšiemu dresu zbohom trio veteránov, ktorí spolu odohrali za dvojkríž 209 duelov. Futbalový, minimálne slovenský reprezenta…

Read   Comments are off
16:49, 2 dni ago

Pohľad redakcie na Ligu majstrov, 20. február

Po ďalšom hracom dni Ligy majstrov nesmú chýbať postrehy našich futbalových redaktorov. Nech sa páči… Peťo Včera v Madride sa konal stret ťažkých defenzívnych váh. Atletico známe svojou filozofiou tvrdej hry založenej na dobrom uruguajskom betó…

Read   Comments are off
18:21, 2 dni ago

Liverpool – Bayern z pohľadu redakcie

Ako vidia včerajší stret The Reds a Bavorov v Lige majstrov futbaloví experti z našej redakcie? Peťo Týždeň sa s týždňom snúbil, ako by povedal jeden známy vloger z komerčnej rádio stanice najpočetnejšieho otca národa slovenskô alebo potreba mať uvia…

Read   Comments are off