Sledujte nás

Anglicko

PREMIER LEAGUE 2014/2015 … 3.kolo /nedeľa/

Mario Balotelli je kabinetný liverpoolsky kiks a i keby dal ex-milanista v Premier League 15 gólov v ďalších 9-ich kolách, je iba otázkou času kedy sa v jeho džungli zobudí Gerrardom, Rodgersom i všetkými svätými krotené zvieratko. A s tým číslom môže ísť tiež skôr na hokej.

TOTTENHAM – LIVERPOOL

Super Sunday skríži na White Hart Lane meče Spurs a chlapcov z mesta Beatles, dnes už aj s Balotellim na lavičke /ak ho samozrejme dovtedy naučili obliecť dres/. Kohúty zbili v predošlom kole QPR – Quickly Paralysed Redknapps, na sever Londýna ale prichádza súper, ktorý Spurs v minulej sezóne dvakrát v lige položil na lopatky. Po neúspechu na Etihad Stadium ťažko veriť v kompletnú stratu bodov Reds aj v dnešné popoludnie, viera velí v neprehru Liverpoolu. I keď takí Hotspurs sú jediným tímom top flight, ktorý som videl naživo hneď trikrát a srdce proti nim akosi nepustí.

Gól – Sturridge

LEICESTER – ARSENAL

Kurz 4.5 na Leicester môže dať veľa za málo, dnes neposlúchneme risk manažment a dáme na bozk šťasteny. Kto sledoval tím z East Midlands v prvých dvoch kolách, nebude sa ani veľmi čudovať.

Arsenal je jasný favorit, Arsene Wenger v Premier League neprehral proti Leicesteru nikdy hádam ani polčas, adrenalín spurného tipéra zmeniť napísané však velí InPlay stávku na prvý gól domácich, skúsení už potom vedia čo ďalej. Viac v blogu KEĎ VSÁDZAŤ NA LÚZRA EŠTE NEZNAMENÁ NÍM AJ BYŤ.

A aby som na Maria nebol až taký pes, randiť aspoň raz jeho ozdobu, toť dozaista iné delírium snov. Uchhty. Že šumnú nedeľu.

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas EURO 2024 - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko