Sledujte nás

Anglicko

PREMIER LEAGUE 2014/2015 … 25.kolo /streda/

Na Slovensku máme zimu, žeby človek zabil i snehuliaka, to všetko napriek tomu, že sa nám tu pod Tatrou po referende docela „oteplilo“ …

CHELSEA – EVERTON

Súboj modrých šíkov na juhozápade Londýna vyzerá na prvý pohľad na nerovný boj prvého s 12-tym, nerovným o to viac, že hosťujúci Toffees nakopali nateraz do tabuľky viac než dvakrát menej bodov ako líder zo Stamford Bridge. Skúste pošpekulovať, či 1.35 na Mourinha za 50, alebo 11.5 na Karamelky za 5, a máte fajnovú dilemu ku kávičke a potom i na celý deň. A hlavne nezabudnite, že streda je jediný pracovný deň, ktorý nekončí na OK…

Chelsea neprehrá. Lebo nevie.

MAN UNITED – BURNLEY

Údaj, že Devils nebodovali v svojich posledných 17-ich stretnutiach iba raz vyzerá pri pohľade na ich hru na neuverenie, to pri všetkej úcte k všetkým Devil pozitívom. Falcao vybledol k nepoznaniu, Maria skazí za 43 minút viac ako za 2 zápasy v Reale, RVP zabudol byť MVP, Rooneym Van Gaal bohapusto plytvá kdesi v strede poľa. Zrátajte, pridajte svoje /nezabudnite na Evansa/ a vyjde vám imidž škaredého kačiatka z Divadla Snov, toho času na preskvelom 4.mieste rebríčka Premier League. Drobizg z Burnley má v Theatre of Dreams šancu vyhrať jeden duel z 13-ich, to by už ale aj borcom z BBC došli slovné hračky do titulkov.

STOKE – MAN CITY

„Občania“ spadli po domácej remíze s Hullom v poslednom kole sedem statočných bodov za Chelsea, Toureho víťazstvo v Africkom pohári tak na ostrovoch zhltlo svoje bolestné aj s DPH. Na Britannia Stadium sa prichádza skôr o zuby ako pre body, ani všetky tri už pellegriniovcom ale nepomôžu k titulu. Ibaže by Jose schytal ebolu.

 

PS: A na Slovensku máme aj šulíkov, ktorí si pletú slobodu prejavu so slobodou hlúposti. Tak sme ich radšej odpratali het do Európskeho parlamentu. JBNT…Sorry, Rišo.

Doloptošenia, amigos.

Reklamy
Euro s bonusom 30 € za registráciu v Tipsporte - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko