Sledujte nás

Anglicko

BPL 2015/16 … 6.kolo /nedeľa/

Costa včera na Stamford Bridge odstrelil Arsenal jak motorkár Sagana, božie mlyny však melú aj vo futbale. A o čo pomalšie, o to spravodlivejšie…

TOTTENHAM – CRYSTAL PALACE

Tottenham kope ligu už päť kôl pod heslom „winning ugly is for losers“, aj preto /ma/ dosť prekvapuje dominancia jasných tipov na jeho víťazstvo doma na White Hart Lane. Kurzy 1.95 versus 3.95 by skôr chceli malý vklad na Palace, resp. na jeho neprehru, kto videl pardewovcov v akcii, neváha.

LAY /nevýhra/ Spurs pri 2.02. #Daszadesať#PomeAlan#ShowThemWhoTheBossIs.

LIVERPOOL – NORWICH

Červení s oddýchnutým Christianom Bentekem, Martinom Škrtelom, Dejanom Lovrenom, Jamesom Milnerom, Lucasom Leivom, Nathanielom Clynem, vrátivším sa Philippem Coutinhom a uzdravenými Danielom Sturridgeom a Jordanom Hendersonom by mali spraviť v slušnom tempe hrajúce Kanáre pri 1.7 a vraj už do polčasu. Martin skosí, Milner ubehá, Daniel prekvapí, Benteke dá. Long Live Anfield.

SOUTHAMPTON – MAN UNITED

Tricelédva na Saints je priveľmi lukratívne číslo, aby sme na juhu Albionu nepoložili libru na oltár sv.Márie, i keď pravdou furt ostane, že proti Memphisovi Depayovi a Anthony Martialovi pôjdu iba tí ozaj odvážni. Aj vo futbale bola ale náhoda vždy protikladom relatívnej nevyhnutnosti.

A nezabudnite na tie mlyny. Čoskoro ich pripomeniem. A na živom príklade…

Šumnú nedeľu, amigos…

Neváhajte a využite stávku bez rizika na Premier league až do výšky 20EUR!

Reklamy
Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko