Slovenský reprezentant Vincent Farkas, odchovanec šamorínskej kanoistiky, pri svojom olympijskom debute skončil v utorňajšom B-finále C1 na 1000 m na tretej priečke a v konečnom hodnotení tejto disciplíny obsadil 11. pozíciu.
B-finále K1 na 200 m má za sebou aj naša reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Martina Kohlová, ktorá v ňom obsadila druhú priečku a v celkovom hodnotení jej patrí desiate miesto.
Dvojnásobný najúspešnejší športovec Slovenskej plaveckej federácie (2014 a 2015) Richard Nagy obsadil v utorok v maratóne na 10 km v otvorenom mori 21. miesto.
Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Peter Gelle obsadil v A-finále K1 na 1000 m na OH v Riu de Janeiro posledné ôsme miesto.
Ondrej Kružel, slovenský reprezentant vo vzpieraní, obsadil 10. miesto v B-skupine hmotnostnej kategórie nad 105 kg, keď v dvojboji dosiahol výkon 371 kg (v trhu vzoprel 165 kg a v nadhode pridal 206 kg).
![](https://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2024/09/nove-brosport-logo-2024-v2.png)
Futbal
-
Anglicko
/ 2 dni dozaduKohútom je jedno či hrajú dobre či zle, vždy ťa sklamú
Keď povýšiš futbal na náboženstvo, nežeň sa. Rozumej spomaľ.
Od Stew Bee -
Anglicko
/ 6 dní dozaduMajkl nenahral toľko hitov čo Nicolas spálil šancí
Vitaj pri tradične netradičnom pohľade na ďalšie kolo Premier League.
Od Stew Bee -
Anglicko
/ 3 týždne dozaduDesiatku milosrdného ruženca za Amoriho jedenástku
Pome aj v novom roku kuknúť, kto koho dnes v krajine Wilka Dobyvateľa rozbije.
Od Stew Bee