Sledujte nás

Anglicko

EPL 2016/17 … 5.kolo /sobota/

Jediné bravo, ktoré nie je bravo je Bravo na drese Brava. Pokiaľ ste videli juhoameričanov debut, vysmejete trápne pozápasové obhajoby uja Guardiolu a potvrdíte jediné. Gólman z Čile bol nervózny jak šašo v cirkuse, a jeho tri megakiksy len podškrtli fakt, že celkovo chytal kakuric.

MAN CITY – BOURNEMOUTH

Rovnováha našťastie panuje aj v drese SkyBlues, a tak kým pri dotykoch Muňoza s loptou pacerkujete s babkou ruženec, na opačnej strane poľa kope za šejka dynamitná sada Aguero, Nolito, Iheanaco, De Bruyne, či Sterling. Guardiolova stopa je v modrom Manchestri jasnejšia než Rolincovej päťtisíceurový playback na bardejovskom jarmoku, ak dnes nebude Bournemouth potrebovať pri ceste domov z Eastlands vlečku na banány, požiadam Flašíkovú znova o ruku. 1.3 versus 13. 

EVERTON – MIDDLESBROUGH

Lukaku je späť, tí čo ste u Toffees v Evertone trocha doma viete, že to bolo len otázkou času. Cukrikári boli vždy tímom čo hral najlepší futbal s najhorším celkovým umiestnením, ak konečne zabudnú na napísané, nedajú hosťom z North Yorkshire nárok. 1.7 versus 6.Zisk je vždy odmenou za riziko, ktorého mieru si volíte sami. Aj vy, čo si práve zapaľujete ďalšiu marlborku…

Dopremierligotania, amigos.

Viac v Anglicko