Sledujte nás

Anglicko

EPL: Šouka kola na Etihad

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu kope ďalšie dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia…

Manchester United - Leeds, gól
Foto: SITA/AP Photo/Jon Super

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu kope ďalšie dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia…

Leicester – Leeds

Hosťujúce Pávy po odchode Bielsu chcú vykopať na King Power Stadium tri body pri kurze 4.2, ich posledná štatistika je každopádne desivá, a keby bol onen kurz 10, nepoviem ani fkafPutin. Zdá sa, že Vardy je nesmrteľný a v koncovke naďalej klinický, domáce Líšky majú roztrhať v tabuľke topiacich sa operencov pri 1.8. Tipujem 3:1.

Liverpool – West Ham

Ak ste nevideli ako sa vyhráva anglický pohár na penalty 11:10, potom skúste v ďalšom živote, nateraz je isté jedno. Do čoho Klopp kopne, to premení na zlatú žilu. Diaz je buldozér i šinkanzen v jednom, proti Chelsea mi dvakrát ušiel z televízora, a dnes má na Anfield Road potopiť londýnske kladivo pri 1.3. AK si myslíte, že ono kladivo predsa len ostane plávať, potom pri kurze 9. Tipujem 3:1.

Manchester City – Manchester United

V meste s najvyššou hustotou ofenzívneho futbalu na meter štvorcový na planéte kríži osud znova modrú s červenou a šance, že sa CR6,2 dostane trikrát k lopte a aj tak trafí vinkel sú jedna k dvom. Herný display City núka za posledné týždne znova dosť rigídny a čitateľný tiktakový ping pong, či postačí na Mekgajvera s Geom uvidíme v šouke kola na Etihad pri 1.4 versus 7.4. Ostanem pri 3:1.

Žijeme v ťažkých časoch, kamaráti, zahoďte nenávisť, tá je len migrénou srdca. A čoskoro znova dopremierligotania…

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko