Sledujte nás

Anglicko

EPL: Ktoré mužstvá by momentálne nekúpil ani Elon Musk?

Učiteľka mu furt vravela „Uč sa, Maddison, uč, futbalistom sa stane len jeden z milióna.“ On jej vždy odpovedal – ja som ten jeden.

West Ham - Bournemouth
Foto: SITA/AP Photo/Ian Walton

Učiteľka mu furt vravela „Uč sa, Maddison, uč, futbalistom sa stane len jeden z milióna.“ On jej vždy odpovedal – ja som ten jeden. Vitajte za lamanč, kamaráti.

Leicester – Man City

Kľúčový tvorca hry domácej modrej a jeho Líšky z King Power Stadium vítajú bledomodrú z najfutbalovejšieho mesta na svete práve v čase, keď im konečne svitá na lepšie časy. Alebo aspoň sa tak zdá. K odpichu z posledného miesta tabuľky pomohla okrem Vardyho štyroch Red Bullov denne aj Tielemansova trefa kola, keď si predstavím žuvačkoidného salamistu Edersona v bráne City, neverím, že neinkasuje aj dnes.

Cityzens boli proti Brightonu v ostatnom kole už klasicky plní prázdnych ozdôb a hernej trpezlivosti, čo liezla na nervy, zašprintovať s loptou 33 metrov à la Trossard si nedovolí ani Foden, lebo by ho Pepe ihneď posadil. Akkkká to škoda. Mr. Rodgers, prosím, Evansa nie a nikdy, bo už teraz si 0:2 dole.

Brighton – Chelsea

Nevyspytateľný duel, domáce Čajky vzhľadom na sebevlastný luxusný herný display už prehrali v ostatnej dobe až priveľa. Neprehra Blues. A Trossard je ozaj génius.

Liverpool – Leeds

Prehra na Anfield dnes najskôr Marchovi usekne hlavu. Veril som, že UŽ keď niekto vystrieda Bielsu, aspoň naučí Pávy brániť. Depak. Ak Leeds nedostane na Mersey dva a viac, naučím sa Krvavé sonety. Odzadu.

Arsenal – Nottingham

Nottingham v minulom kole milo prekvapil, na severe Londýna mu Ježišovci každopádne zaspievajú iný gospel. Xhaka.

Man United – West Ham

Mužstvá, ktoré by momentálne nekúpil ani Elon Musk, idú na údajne tutovú remízku. Ktorú vám s veľkou pravdepodobnosťou v 89. minúte pokazí Rashford.

Apropos. Rohová zástavka – dúha. Kapitánska páska – dúha. Reklamné banery – dúha. Logo ligy – dúha. Keďže to neviem preložiť, dám to v origináli. „Don’t force people to like what you like. We love football. Nothing else.“

Dopremierligotania, priatelia.

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 300x300

Futbal

Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 300x300

Viac v Anglicko