Sledujte nás

Futbal

Bayern si titul nezaslúži

Za veci, ktoré sa v klube dejú, za nekonzistentný herný prejav, za neuspokojivé výsledky, za zbrklosť a neprofesionalitu „nového vedenia“.

Za veci, ktoré sa v klube dejú, za nekonzistentný herný prejav, za neuspokojivé výsledky, za zbrklosť a neprofesionalitu „nového vedenia“.

Ako člen a fanúšik Bayernu otvorene a úprimne priznávam, že v takejto sezóne by mala mať Bundesliga iného majstra. Avšak, čím si titul zaslúži Dortmund? Tým, že už bol trikrát za posledných sedem kôl na prvom mieste, mal „titul vo vlastných rukách“, no zbabranými zápasmi proti outsiderom opakovane pustil Bayern na prvé miesto? Za to, že s Bayernom vonku ledva vystrelili na bránu?

Bayern si titul nezaslúži a Bundesliga si praje zmenu, no z akého dôvodu by to mal byť Dortmund, keď v aktuálnej sezóne, kedy má Bayern po 33 kolách na svojom konte najmenej bodov za posledných 20 rokov, nedokáže mať istotu titulu? Ktokoľvek bude v tejto sezóne majster Nemecka, bude to len šťastie a nemohúcnosť „toho druhého“, nie zásluha a už vôbec nie umenie majstra.

Pre takých fanúšikov Spartaku Trnava nepochopiteľné, no ja Dortmundu titul prajem. Jednak pre ich fanúšikov, pre ich dobrú prácu s mládežou a najmä preto, aby Bayern dostal facku!

Autor: Martin Michalčin

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Futbal