Sledujte nás

Anglicko

EPL: Nedeľa vyšperkovaná jak Plačková v saune

Jediná vrcholná rozkoš, ktorá sa dá zopakovať trikrát po sebe, je vraj jedenástka v telke. Vitaj znova za lamanč, rozkoš začína.

Premier League 2023 / 2024 - 8. kolo

Jediná vrcholná rozkoš, ktorá sa dá zopakovať trikrát po sebe, je vraj jedenástka v telke. Vitaj znova za lamanč, rozkoš začína.

Luton – Tottenham

Na londýnskom letisku majú podľa expertov Kohúty znásilniť letušky aj s pilotom, pozor ale na karmu. Tá darovala Spurs v minulom kole proti Liverpoolu všetko, ešte tak trafiť deň, kedy bude kompenzovať.

Man United – Brentford

Bees idú oproti minulému ročníku o level dole, ono keby gembloval Ivan Toney radšej s Flašíkovou, nemusel sedieť do januára na tribúne. Ak dnes Devils znova pustia body, myslím, že Ten Hag definitívne balí zubnú kefku.

Brighton – Liverpool

Nedeľa vyšperkovaná jak Plačková v saune, v prípade domácich len všimka, že nepamätám tím, ktorý by mal 61%-né držanie lopty a aj tak dostal 6 kusov do vlastnej siete. Brighton sa v minulom kole rozsypal na šutre, proti Liverpoolu radno čakať bilaterálnu šouku ofenzívy. Ťahám Pilsner aj virtuálnu tisícku, že oba tímy strelia gól.

West Ham – Newcastle

V stredu poslal Newcastle PSGečko pod Ajfelovku v zrolovanom koberci, domáci bublinkári môžu mať po štvrtkovom dueli v Europalige tiež plné kecky. Nevyspytateľný zápas pýta remízu. Na ktorú nevsadím ani Igorovu peťstovku.

Arsenal – Man City

Citizens vybrakovaní jak košický Prior v 83ťom, nou KDB, nou Rodri, nou Stones, ak ani dnes Gunners nezvalia úradujúceho majstra, zavesím si na krk rezeň, aby sa so mnou od pondelka hral aspoň susedov pes.

Bonmotom, že jediný tím, ktorý má v Anglicku rád zmrzku, je Aston Vanilla sa s tebou lúčim a dopremierligotania, kamarát.

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 30 € vstupný bonus 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Fortuna Stávka bez rizika za 30 € vstupný bonus 300x300

Futbal

Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 300x300

Viac v Anglicko