Sledujte nás

Anglicko

EPL: Kurz na výhru The Reds mi pri súčasnej kadencii beatlesákov príde ako šok

Diki, panebože, za koniec futbalovej podvýživy pri repremenopauze…

Premier League 2023 / 2024 - 13. kolo

Kým dopíšem pár riadkov o pumelici kola, môžu byť sityzeni v druhej lige, preto rýchlo, bystro, hbito. A diki, panebože, za koniec futbalovej podvýživy pri repremenopauze. Vitaj za lamanč, kamarát.

Manchester City – Liverpool

Úvodník o tom, kto dnes na Etihade kope, nechám na formálnejších pisálkov, pome k veci. Doku dokázal, že nie je iba obchodník s kľučkami s nulovým produktom pre pobavený dav, v modrom Manchestri bude ďaleko signifikantnejšou hrozbou pre fandajkovcov ako Haaland. Pepeho neraz prešpekulovaná harmónia nudy narazí na zjavne živelnejší a doprednejší voj uja Kloppa neraz riskujúci ofenzívnu náhodu meniacu ho v oveľa nečitateľnejší a nebezpečnejší tím aký má Guardiola.

Odkedy sú bledomodrí na Etihade (2003), Liverpool tu vyhral len tri premierligové zápasy, za posledných osem rokov ani jeden. Štatistiky sú ale ako bikini, ukážu veľa – nikdy nie všetko. Kurz 4,5 na výhru Reds mi pri súčasnej kadencii beatlesákov príde ako šok. Desina na Salahovcov je vo výstavnom strete titanov priam povinnosť.

Newcastle – Chelsea

Hore u džordyovcov ďalšia exhibícia ofenzívy plná gólov a ódy na guľaté čaro. Straky s lazaretom jak na zedéške po kovide uhrajú výhru proti nadupanej modrej ťažko. Oba tímy strelia gól. Palmer pena paráda. 

S pozdravom mydliť sa je ľudské ber aj uvedené tipy a dopremierligotania, kamarát.

Reklamy
Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko