Na hlavné mesto Slovenska sa rúti kolos šejka Mansoura, člena kráľovskej rodiny Al Nahyanovcov, vládnucich v Spojených arabských emirátoch. Len tak bajdzwej, šejkov majetok odhadovaný na 19 miliárd eur by v Afrike poľahky a na pár rokov vyriešil hladomor 50 miliónov Afričanov. Ropným magnátom s jachtou za 450 melkov ale nemôže byť každý, tak ako nie každý si potom urobí futbalový klub za miliardu+. Čo na tom, že si za celú jeho existenciu prišiel na jeho zápas naživo iba trikrát.
V Bratislave Mansoura nečakajme, to skôr vieru v statočný boj nášho velikána proti svetovému obrovi. Na Tehelnom poli osobne neočakávam City v plnej sile a ani pri plnom výkone, podvedomie nepustí. Guardiolovci sú navyše v kŕči, strata De Bruyna i Rodriho odkrýva v Premier League kopu slabín.
Kurz na Skyblues nehľadaj, ten na domáci erb sa ale hýbe okolo 46 a v rámci vlastenectva spokojne polož euro na jednotku. Futbal bol vždy guľatý. A niekedy aj pán Huljak spadne zo stoličky. Pri kurze 2 000.
Zážitok, kamarát.
Šesť otázok
Šesť otázok: Karel Tvaroh
Ostatné športy
Regetovský šarm v svadobných šatách
Šesť otázok
Šesť otázok: Karel Tvaroh
Futbal
-
Futbal
/ 2 dni dozaduLiga majstrov: Futbalová raketa týždňa na Bernabéu
Je tu duel Biely Balet versus Guardiola, stret, čo nepozná v stredu večer hejtrov.
Od Stew Bee -
Anglicko
/ 6 dní dozaduZdá sa, že na Mersey definitívne dokonané jest
Vesmír, diamanty, futbal, Kollárova kukurica a Pepeho plešina sú večné. Vitaj v Premier League...
Od Stew Bee -
Anglicko
/ 1 týždeň dozaduFulham vezme šejkom všetky body, Waltemade boys prehrajú iba zázrakom
Vesmír, diamanty, futbal a Jasminin afekt sú večné. Kopeme midweek, vitaj za lamančom, kamarát.
Od Stew Bee


