Päť prehier v rade, drive, flow, vibe, pohoda, nazvi to jak chceš, slávna ríša City zo spomenutého už nevlastní nič. Každý lucídny futbalomil pozná hlavný dôvod, starý pekár (Aké, Diaz, Grealish, Doku, Rodri, Bruyne, Kovacic..) proste už nie je doma a mladý to nespraví.
City sa snažia vyvarovať starých chýb aby vyrábali nové. Kolaps bledomodrej hernej dominancie je zjavný, aj to čo ešte nezranené ostalo javí únavu, kope z formy alebo bez motivácie. A tu už ťažko pomôže aj Coppperfield.
Na internetovej hostine hejtrov Guardiolu sa prehýnajú stoly, keď ale kopeš do polomŕtveho, pozor na karmu. Klasik vraví, že najradšej máme tých, ktorým sa darí menej ako nám. A na každého raz dôjde. Bo aj o tom je futbal.
Keď bude Pepe z modrého Manchestru odchádzať, opýtaj sa sám seba, či je to presne to, čo si chcel.
Futbal
-
Futbal
/ 15 hodín dozaduMS 2026 z baru, časť osemnásta: Konečne začínajú ozajstné majstrovstvá sveta
Čechom chýbal pohyb bez lopty. Bohužiaľ aj s ňou. A keď som v prvej...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 15 hodín dozaduMS 2026 z baru, časť sedemnásta: Futbalový rasizmus naživo
Penalta pre Ghanu proti Anglicku jak z encyklopédie, VARkari veru varili kávu.
Od Stew Bee -
Futbal
/ 1 deň dozaduMS 2026 z baru, časť šestnásta: Ako by na MS obstáli naši Sokoli?
Má ešte niekto (spolu so mnou) tušák, že sa na tomto Mundiale nájde týpek,...
Od Stew Bee


