Nad Tatru hrom bije dzivo
Prineš Maňo daľše pivooo!
Zburaľi sme novačika
Odcvikľi mu z pipačika
Muro v kuce ritko kaka
Uľej Maňo dalši, šľaka!
Nebuľi to žadne nervy
Čederle im šturel pervy
Slovinec z nas caly tuhy
Regenda mu fikol druhy
Vonka vrana hura kraka
Pime treci na Huľjaka
Prikľep ľeci od Honzeka
Šumne hrame panabeka
Presilovka rana ľeci
Krištof zavešil im treci
Radši naražic do hrocha
Jag na modrej bum do Kocha
Chromjak kopnul do vrtuľe
Zlupaľi sme ich jak gruľe
Dva treciny ošem strely?
Rogličovci už sce v kely
Do kapury daj Hlavaja
Škrabkac sebe možme jaja
Pod Tatru hen viľky vyja
Zožereme ce Austriaaa!!!
Futbal
-
Futbal
/ 2 dni dozaduMS 2026 z baru, časť osemnásta: Konečne začínajú ozajstné majstrovstvá sveta
Čechom chýbal pohyb bez lopty. Bohužiaľ aj s ňou. A keď som v prvej...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 2 dni dozaduMS 2026 z baru, časť sedemnásta: Futbalový rasizmus naživo
Penalta pre Ghanu proti Anglicku jak z encyklopédie, VARkari veru varili kávu.
Od Stew Bee -
Futbal
/ 3 dni dozaduMS 2026 z baru, časť šestnásta: Ako by na MS obstáli naši Sokoli?
Má ešte niekto (spolu so mnou) tušák, že sa na tomto Mundiale nájde týpek,...
Od Stew Bee


