Vesmír, diamanty, futbal a Jasminin afekt sú večné. Kopeme midweek, vitaj za lamančom, kamarát.
Fulham – Man City
Namazaný stroj City z čias Aguera či Mahreza je preč, treba si zvykať. Skyblues súčasnosti kopú mäkký futbal a dôvod je prostý. Chýbajú im trhači trávy. To sú tí nielen rýchli, ale hlavne fyzickí a nekompromisní (tí im chýbali aj za oných zlatých čias, vtedy ale dával za modrých góly kto chcel).
Bernardo, Nunez, Marmoush, Rico, Rijnders, Foden, Cherki, Savinho, Ake či Nico sú možno parádičkári, každopádne somaticky na Premier League insuficientní. Haaland patrí do menovanej skupiny tiež, akurát nevie ani kľučkovať, ani prihrať a výkon Vikinga napríklad proti Leedsu hraničil s fraškou naivného divadla.
City potrebuje týpka à la Caicedo či Joelington. Máta ma navyše i neomylný dojem, že pepeboys postrádajú kondičku a nedozretí sú aj mentálne. Kým pustí Guardiola ďalšiu slinu, Fulham vezme šejkom na Craven Cottage všetky body. Za euro.
Newcastle – Tottenham
Ruku hore, kto verí, žeby Straky v laufe nevyzobali chromým Kohútom komplet decembrové proso. Waltemade boys prehrajú iba zázrakom. Požičaj tisícku, vo štvrtok vrátim.
Liverpool – Sunderland
Zapnúť telku o pol desiatej večer, keď si od 6:30 hore a potom celý deň v robote, nedokáže v stredu hocikto. Pruhované Mačky zo severu sú každopádne exhibíciou ligy a Anfield bude zaručene plný jak Lieskovskej pušapka. Na Mersey zápas pravdy. Drobcov à la Sunderland ešte nedávno drtil Liverpool na šutre, najvyšší čas na renesanciu, Arne.
Hráč je taký dobrý, nakoľko sa prejaví päť sekúnd po strate lopty. Všimni si aj dnes a dopremierligotania, kamarát.
Futbal
-
Futbal
/ 22 hodín dozaduMS 2026 z baru, časť šiesta: Windsurferov z Kapverdov čaká futbalové fortissimo
Napadla ti otázka, kto ti na MS vo futbale 2026 chýba najviac? Mne napríklad...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 22 hodín dozaduMS 2026 z baru, časť piata: Nemecko – Curacao
Dnes na NRG Stadium v Houstone vraždenie nemluvniatok...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 22 hodín dozaduPartizán Bardejov – Rudňany: Majstrovské oslavy na domácom trávniku
Brazília kope až o polnoci, Partizán však hostí Rudňany a po zápase slávi na...
Od Stew Bee


