V zápase proti Pardewovým Palacinkárom v Selhurst Parku už ozaj musím, no najprv mi Silvove tutovky dvakrát vychytá argentínsky bradofúzko Speroni, potom napáli Aguero i jeho pravú týču – gosh, Sergio, kedy si mi naposledy gólovo postil 556 minút? – a v čase keď držím loptu na bote tak 80 ku 20, schytám v 34.minúte síce z mikro, ale predsa len offsajdu. Dung.
Súper, ktorý ma môže poraziť v jednom zápase z 5.9-ich iste behavý, hbitý, v lige zachránený, v protiútoku letálny, no keď mi pošle z priamáku na 2:0, ako majster ligy 2012 a 2014 si v duchu už iba znova a povinne prefa/c/kujem karmu. Yaya, i keď mysľou už pri Jadrane, ešte prederaví delobuchom v 78.minúte všetko pred ním a skráti hendikep na 2:1, arbiter mi ale v súlade s pečaťou veľkonočného údelu neodpíska po súperovej ruke jasne od tela tak trošku „dosť“ jasne pískateľnú penu. Zabudol som sa niečo? Aha. Dung.
Palacinkárov prestrieľam 5:22 presne podľa kurzu, v držaní lopty zvalím o ligu dole 26:74. Šicko na jedno velké hounou.
Že godbaj titul a kukám i nejaké United sú predo mnou? DUUNNGGG!
Futbal
-
Futbal
/ 3 dni dozaduMS 2026 z baru, časť osemnásta: Konečne začínajú ozajstné majstrovstvá sveta
Čechom chýbal pohyb bez lopty. Bohužiaľ aj s ňou. A keď som v prvej...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 3 dni dozaduMS 2026 z baru, časť sedemnásta: Futbalový rasizmus naživo
Penalta pre Ghanu proti Anglicku jak z encyklopédie, VARkari veru varili kávu.
Od Stew Bee -
Futbal
/ 4 dni dozaduMS 2026 z baru, časť šestnásta: Ako by na MS obstáli naši Sokoli?
Má ešte niekto (spolu so mnou) tušák, že sa na tomto Mundiale nájde týpek,...
Od Stew Bee

