Sledujte nás

Anglicko

PREMIER LEAGUE 2014/2015 … 22.kolo /nedeľa/

Krása súčasného futbalu na najvyššej úrovni občas zaniká preto, lebo obaja súperi na ihrisku vo všeobecnosti smerujú k dokonalosti. Opačným smerom…

MAN CITY – ARSENAL

Aguera s Kompanym nájdete v úvode stretu zatiaľ ešte asi len túliť sa na belasej lavičke, pokiaľ dlháňovi Pellegrinimu neveríte, tak potom nenájdete. Nasri pre Občanov ťažšia strata ako Arteta pre Delostrelcov, v bráne oboch rivalov každopádne rovnosť, sloboda a možno i bratstvo vyrovnanej neistoty, bo nie každý má v nej hneď nejakého Courtoisa.

Na prvý pohľad „klasická“ remízovka môže skončiť všelijako, City vôbec nemusia byť pri súčasnej parádnej plavbe Arsenalu až takí borci, žeby ich doma na Etihad Stadium malo zdobiť nezvyčajne prajných 1.8. Obrana Občanov nebude stíhať Cazorlu, Girouda a „red hot čili“ Sancheza, oplatí sa vsadiť menej pri väčšom riziku, čiže položiť na Arsenal pri 4.7, resp. nevýhru City pri 1.82. Keby mali Gunners v bráne takého Frasera Forstera, neváham LAY City za stovinu.

Rozumné bude vyčkať do cc 20-tej minúty a potom riešiť InPlay na KOHO a za koľko. Tento zápas elít bude presne o tom.

Skúsim 1:2

WEST HAM – HULL CITY

V Upton Parku treba veriť sile Kladiva, ktoré tu posledných päť duelov písalo za 15 bodov, Big Sam stiahne hullským Tigrom bez ich absentujúcich strelcov Nikicu Jelavica a Abela Hernandeza chvosty už do polčasu. Druhá možnosť je, že po ňom.

Nevýhra Hull City pri 5.7

 

Na dokonalosti je najdokonalejšie to, že ju nikdy nik nedosiahol a nedosiahne. Práve preto tu bude navždy.

Dokopania a dokonalosti, priatelia.

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko