Na Etihade dnes večer šanca pre bohatých a odvážnych položiť sólovku pri 1.35 na modrých šejkov a kapitalizovať so 77%-nou pravdepodobnosťou vklad. Jediný zápas, ktorý Hull na pôde Man City kedy vyhral si totiž nepamätá už ani vaša babka preložená dedkom, Tigre tak učinili v FA Cupe 1930 a i preto majú večer v Manchestri šance vyhrať presne jeden duel z dvanástich.
Pellegriniovci bez Silvu, Zabaletu a Kompanyho síce zadreli v poslednej dobe turbo, dnes už ale prvmenovaného Španiela dorobili fyzioterapeuti a bude v zostave. Zázraky by som po dvoch mesiacoch pauzy od centrálnej mozgovej jednotky Mdrých nečakal, že ale títo na svojom drne a s borcami o ligu nižšie nemôžu prehrať je tutovka mesiaca. Vraj.
Pohárom neverte, ani tým pivovým. Pokiaľ, ako som povedal, nie ste bohatí a odvážni.
LAY /nevýhra/ Hull. Za milión.
A pošlite tantiémy.
Futbal
-
Futbal
/ 2 dni dozaduMS 2026 z baru, časť osemnásta: Konečne začínajú ozajstné majstrovstvá sveta
Čechom chýbal pohyb bez lopty. Bohužiaľ aj s ňou. A keď som v prvej...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 2 dni dozaduMS 2026 z baru, časť sedemnásta: Futbalový rasizmus naživo
Penalta pre Ghanu proti Anglicku jak z encyklopédie, VARkari veru varili kávu.
Od Stew Bee -
Futbal
/ 3 dni dozaduMS 2026 z baru, časť šestnásta: Ako by na MS obstáli naši Sokoli?
Má ešte niekto (spolu so mnou) tušák, že sa na tomto Mundiale nájde týpek,...
Od Stew Bee


