Sledujte nás

Futbal

LIGA MAJSTROV 2015/16 /utorok/

Kto si mýli kynológiu s gynekológiou zažije veľa prekvapení. Dnes tipujeme minimálne jedno.

ARSENAL – BARCELONA

Kurzový nepomer 5 verus 1.7 je šlágrom pre milovníkov rizika “menej za slušne dosť”, inak povedané, desina na Gunners znie vždy rozumnejšie ako penda na Blaugranu. Hráme ako vždy InPlay, stačí prvý gól Walcotta a balíme stávku v pluse. Naopak, pri trefe Suareza padáme najprv do zhruba mínus 4e a končíme s touto stratou. Druhou možnosťou je čakať, že to Arsene boys obrátia /a pomaly padať na mínus 5, 6, 7,…/, treťou premeniť stávku a streliť 16e+ na výhru Barcelony. Tu pozor, AK za spomínaného stavu 0:1 Gunners obrátia zápas, prehráte minimálne parádnych 200e, podľa toho ako sa pohne kurz. I tu je však ešte šanca dostať sa z mínusu. Pokiaľ nebeží 89.minúta a ak máte na účte cc 4 000e, stále ešte stiháte vsadiť a znova na Arsenal! Vyberajte. Betfair only. Kopec peňazí vsadených všetkými zainteresovanými napríklad len na tento zápas cez spomínanú stávkovku bude v 37.minúte zápasu minimálne 5 miliónov v eure. Možno i desať+.

A že ešte absolútne najlepšia/najrozumnejšia možnosť? NEVÝHRA Barcelona /LAY Barcelona/ pri 1.76 za 10:

Barcelona LAY - BROsport.sk

Aj tu sa vie parádne manipulovať stávka podľa vývoja zápasu, samozrejme.

JUVENTUS – BAYERN

Ak Džižimu pruhovaní postrážia 16-ku, ostatné chytí. Vždy to vraví a povedal to vraj aj teraz. Oplatí sa NEVÝHRA Bayern pri 2.64 napríklad za 10:

Bayern LAY - BROsport.sk

Šikovní a tí so /zatiaľ/ dobrým EKG znova vedia, ako upraviť aj túto stávku Inplay, ostatným rád napíšem, prečo to radšej nerobiť.

Aj pri stávkovaní vždy platí, že hlavne pozor na pysky. Dovyhratia, amigos:)

Reklamy
Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Futbal