Sledujte nás

Anglicko

EPL: Forster alebo Lloris?

Niečo vyše sto kilometrov juhozápadne od Londýna nájdete jeden z hlavných prístavov Spojeného kráľovstva s údajne najväčšími výletnými loďami na svete. Na sútoku riek Test a Itchen leží oblasť obývaná už od doby kamennej, dnes mesto v Anglicku známe ako „Soton“, oficiálne Southampton.

SOUTHAMPTON – TOTTENHAM

Londýnske Kohúty tiahnu na juh krajiny už aj s navrátilcami Toby Alderweireldom, Mousa Dembelem i Danny Roseom, v dueli mnohými expertami najčastejšie tipovanom ako remízu 0:0 alebo 1:1 má večer rozhodnúť umenie domáceho rýchlika Shanea Longa alebo talent objavu ostrovov z tábora Spurs Dele Alliho. Iba Chelsea a práve Tottenham majú doma silnejšiu obranu ako dnes domáci Siants.

Tottenham neprehral z posledných štyroch stretnutí na miestnom drne St.Mary ani raz /tri víťazstvá/, kurzy 3 versus 2.8 chcú potvrdiť horenapísané. V bráne na oboch stranách si doslova vychutnajte dvojicu Fraser Forster – Hugo Lloris.

Neprehra Tottenham.

Pri stávkovaní vedzte, že zisk je vždy odmenou za riziko, ktorého mieru si volíte sami. Aj vy, čo si práve zapaľujete ďalšiu marlborku…

Dopremierligotania, amigos.

Viac v Anglicko