Štvrťfinálový duel Ligy majstrov medzi Borussiou Dortmund a Monakom bol odložený. Pri tímovom autobuse nemeckého celku vybuchli celkovo 3 nálože.
Podľa viacerých správ z Nemecka mali v blízkosti autobusu Borussie Dortmund zatiaľ z nezistených príčin explodovať až tri výbušniny. Incident pocítil na vlastnej koži obranca Marc Bartra, ktorý bol prevezený do nemocnice s ľahkými zraneniami. Mal by byť v poriadku, podľa všetkého ide „len“ o škrabance z úlomkov skla.
K výbuchu došlo pred hotelom asi 10km od štadióna, kde boli hráči Dortmundu ubytovaní. Podľa všetkého ale nebezpečenstvo priamo na štadióne nehrozilo. Napriek tomu bol zápas zrušený a preložený na stredu 12. apríla. Odohrá sa o 18:45.
Futbal
-
Futbal
/ 3 dni dozaduMS 2026 z baru, časť osemnásta: Konečne začínajú ozajstné majstrovstvá sveta
Čechom chýbal pohyb bez lopty. Bohužiaľ aj s ňou. A keď som v prvej...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 3 dni dozaduMS 2026 z baru, časť sedemnásta: Futbalový rasizmus naživo
Penalta pre Ghanu proti Anglicku jak z encyklopédie, VARkari veru varili kávu.
Od Stew Bee -
Futbal
/ 4 dni dozaduMS 2026 z baru, časť šestnásta: Ako by na MS obstáli naši Sokoli?
Má ešte niekto (spolu so mnou) tušák, že sa na tomto Mundiale nájde týpek,...
Od Stew Bee


