Sledujte nás

Komerčné články

Čo je to Live Kasíno?

Čo je to live kasíno? - BROsport.sk

Ak ste už v internetových kasínach strávili nejaký čas, pravdepodobne ste si všimli, že väčšina stránok má sekciu nazvanú live kasíno. Tieto sekcie sú určené na live hry s dealerom, ktoré sa snažia vytvoriť zážitok „skutočného“ kasína, a to v kombinácii s úplným komfortom online kasínových hier.

Keď hráte online kasínové hry ako je ruleta, blackjack alebo baccarat, môžete často komunikovať s veľmi atraktívnymi dílerkami alebo skvele oblečenými mužmi. Vďaka tomu sa môžete ponoriť do atmosféry, ktorá sa podobá skutočnému kasínu, ale bez potreby nosenia fraku.

Nižšie sme zostavili kompletného sprievodcu live kasínom, ktorý vám pomôže začať.

Čo je to Live Kasíno a ako to funguje?

Ak ste predtým hrali štandardné online kasínové hry, po prepnutí sa do live kasína si okamžite všimnete istých rozdielov.

Po prvé, tieto hry sú naozaj živé (live), prenášajú zábery z toho, čo sa javí ako skutočné kasíno, skôr než zjednodušujúcu grafiku, na ktorej ste zvyknutí z neživých hier. Je dôležité si uvedomiť, že tu stále existuje úroveň rafinovanosti: väčšina živých hier, ktoré nájdete online, je natočená v na zákazku vytvorenom prostredí namiesto skutočnej herne.

Takéto napodobeniny sú ale úplnou nevyhnutnosťou – vzhľadom na všetky kamery, ktoré sú potrebné na to, aby mali hráči čo najlepší pohľad ako na dealera, tak na karty. Keby sa film natáčal v skutočnej herni, bolo by to pravdepodobne celkom rušivé pre hráčov, ktorí sú v kasíne „osobne“.

Avšak dnešné technológie živých kasín umožňujú to, aby tieto hry fungovali pomerne realistickým spôsobom. Dealer rozmieša balíčky a podáva karty, rovnako ako v prípade skutočného kasína, takže nie je potrebné použiť technológiu Random Number Generator (RNG), ktorú neživé hry používajú na určenie herných výsledkov.

Základné fakty o technológii Live Kasíno

Hry s live dealerom sú skvelým príkladom toho, ako môže byť naraz využité to najlepšie z oboch svetov – technológie a ľudskej skúsenosti zo „skutočného života“. Vďaka tomu sa vytvoril herný zážitok, ktorý je realistický a pohodlný.

Úroveň interakcie, ktorú vám tieto hry umožňujú mať napríklad s dealermi, sa neustále vyvíja a líši sa v závislosti od poskytovateľa softvéru live kasína. V niektorých live hrách môže dealer pôsobiť hlavne ako hostiteľ pre akciu, zatiaľ čo v iných môže byť okno chatu, v ktorom napíšete a pošlete správu. Na tú vám následne dealer odpovie.

Jedna z vecí, ktorú je najdôležitejšie pochopiť o technológii live kasína je to, že to nie je stránka kasína, v ktorom hráte  (napríklad Betway Casino alebo Royal Panda). Ste na stránke poskytovateľa softvéru. Čiže je to práca tretej strany – dodávateľa softvéru, ktorý potom následne stránka využíva.

Po tom, čo strávite nejaký čas vo viacerých kasínach, zistíte, že existuje pomerne malý počet poskytovateľov technológií live kasín, ktorí zabezpečujú obrovskú a neustále sa rozširujúcu škálu webov, ktoré majú oddelenie živého kasína. To znamená, že ak raz budete chcieť zmeniť svoje live kasíno za iné, a preto sa rozhodnete prejsť na iné stránky, môžete sa stretnúť s použitím rovnakého softvéru s rovnakými dealermi a s rovnakým zážitkom.

Takže ak chcete mať naozaj iný zážitok s live kasínom, ako je tomu v prípade aktuálnej ponuky kasína, mali by ste si najprv skontrolovať, ktorého poskytovateľa softvéru používa. Obzvlášť všadeprítomným poskytovateľom softvéru pre živé hry je Evolution Gaming, no tiež Microgaming a Playtech sú známi, že sa starajú o svojich hráčov v tejto oblasti.

Reklamy
Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 750x100
Fortuna Stávka bez rizika za 30 € vstupný bonus 300x300

Futbal

SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Viac v Komerčné články