Sledujte nás

Anglicko

EPL: Na Leedse Patrik Hatrik?

Keď v Číne vyhlásili súťaž dvojníkov, vyhrali všetci. Poďme sa kuknúť, ako to bude vyzerať v krajine Vilka Dobyvateľa.

Bamford Leeds

Keď v Číne vyhlásili súťaž dvojníkov, vyhrali všetci. Poďme sa kuknúť, ako to bude vyzerať v krajine Vilka Dobyvateľa. Kolokolo mlynské číslo 12, priatelia!

Leeds – West Ham

Leeds a jeho futbal z najromantickejšej planéty Bielsa nedostal naposledy na Stamford Bridge väčšie šance, keď na domácom drne prestane Meslier v bráne s tachykardickými rozohrávkami a Raphina s Rodrigom s nastrelenými brvnami, Bamford Patrik zastrúha ďalší hatrik. Výhra Leeds pri kurze 2.2.

Manchester United – Manchester City

V meste s najhustejším pretlakom nadupaného futbalu na centimeter kubický na svete stret klasických oktánov. V súčasnosti obojstranne tak na pol nádrže a pri 4.3 versus 2. Ostrovný šláger jak Lennonov Imagine. V prípade domácej prehry Imagine there´s no Ole. Skúsim 2:2

Everton – Chelsea

Ak pošle na domácich cukríkárov Lampard jedenástku z minulého kola a títo prežijú 60 minút, kúpim si Kulyho vianočné CD 1999 a naučím sa texty. Odzadu. Skúsim 1:3

Crystal Palace – Tottenham

Tottenham si veľa nekopol ani proti City ani proti Arsenalu, ako ale vraví Jose, ak chcú chlapci držať loptu, nech si ju vezmú aj domov. Ja beriem len tri body. V bitke pod kovidobrexitovým Big Benom vybehne Son znova v nadživotnej forme, dajte mu loptu a choďte sa radovať. Skúsim 1:3.

Inak, viete, koľko tetovačiek má Kane?

S pozdravom prázdnota vyprázdňuje, preto žite sa s vami lúčim a dopremierligotania, priatelia.

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Prihláste sa na odber noviniek

Futbal

Reklama

Viac v Anglicko