Sledujte nás

Anglicko

EPL: Kríza je stav produktivity

Liga líg je nádherne vyrovnaná, o to lepšie pre nestranného diváka a horšie pre postranného rozhodcu.

Ben Chilwell - Chelsea
Foto: SITA/Richard Heathcote/Pool via AP

Viete, kde u nás odvezú chorú vranu? Na Krámáre. A kto ju tam príde pozrieť? No svokrá… Blbý humor, Don Papa a dobrý futbal, to je moje. Vitajte znova raz za lamanč, priatelia.

Chelsea – Manchester City

Dvadsaťšesť bodová belasá šľachta na oboch stranách barikády Stamfordského mosta v lige nateraz potvrdzuje, že kríza je stav produktivity, stačí z nej odstrániť aspekt katastrofy. Ani Frank ani Pepe výkonnostne ani zďaleka nepreskakujú počty núl na klubovej výplatnej páske, zatiaľčo však prvý svoj tím ešte len buduje, druhý z toho svojho už nikdy nevycucá viac. Liga líg je nádherne vyrovnaná, o to lepšie pre nestranného diváka a horšie pre postranného rozhodcu. Kulymu sa snívalo, že keď sa trafí Timo, šejkovci prehrajú. Ak má pravdu, natočím s ním ešte jedno cédečko a naučím sa robiť s empe3.

Southampton – Liverpool

Na drne senMery dole na pobreží kope majster, ktorý posledné dve kolá iba remizoval a v tom ostatnom sa netrafil ani raz. Pre Jurgena horšie ako sedmička od Villy, ako ale borec s najvybielenejším chrupom /po Firminovi/ v zemi Albionu vraví, koho už vo futbale zaujíma tabuľka. Southampton je zatiaľ šťukou ligy, uvidíme, či skočí Salahovi na trojhák. Po polčase určite.

Keď vás neuspokojí futbal, tešte sa aspoň na ďalšie megavtipy o vrane a dopremierligotania, kamaráti…

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko