Sledujte nás

Anglicko

EPL: V lige líg sa kopú pecky

Kopeme kolo Premier League, v ktorom nás čaká hneď niekoľko veľmi zaujímavých stretov.

Mané a James Rodriguez v súboji
Foto: SITA/Laurence Griffiths/Pool via AP

Viete, ako povie liverpoolsky kôň „slanina“? Bakoň… Vitajte znova v zemi pirátov, rímskych kúpeľov, prdiacich henrichov, zemi búrlivovýšinných romantikov, v zemi Albionu. Kopeme Premier League, priatelia.

Wolves – Leeds

Arsenal pozametal naposledy s Leedsom jag so mnu biela teta v lekárni keď som pýtal Ivermectin, sledovať Bielsovu kohortu je každopádne naďalej tá najväčšia paráda ligy líg. Svorka Wolves profiluje dlhodobejšie problémy, dominuje však zásadne ťahom vpred, nenápadný zápasík v „malom anglickom portugalsku“ tak sľubuje žemľovku s tvarohom rovno z dvora a s tými najväčšími hrozienkami zo supermarketu na Oxon Street.

Liverpool – Everton

Toffees si v ostatnom kole doma v Goodison Parku proti City síce nezahrali, zato aspoň dobre zabehali. Laik sa čudoval, odborník žasol, princ ochorel, Ancelotti vysvetlil a ja skoro neveril. Skúste koktacie testy, dajte sa znova pretetovať, teloplošne protestovať a na Anfield Road laKOŇicky vsaďte na Kloppa.

Aston Villa – Leicester

Literárne luxusná dvojka, výstavná férovka loptohrajkov Grealish – Vardy, v Birminghame jednoducho kopeme ďalšiu krásu, čo sa nemá vojsť do očú. Hladovku nechaj na pani Jankovskú, pošli babku napiecť štrúdel a spočiň v nirváne oroseného blaha. S malým B, preboha.

Arsenal – Manchester City

Zabavagradujebodkacom? Artetovci boli v ostatnom kole prvým a jediným tímom, ktorý sa doteraz dokázal bežecky vyrovnať s Bielsovými šprintérskymi maratóncami, osobne teda že najväčšie prekvapenie kola. City predviedli v spomínanom Goodison parku doslova najbrutálnejší playjstejšn za posledný polrok, keď dokážu dupať v podobnom štýle, Aubameyangovi nepomôžu ani tri bicyklovačky. Náskok Pepeho vyzerá nateraz tak komfortný, že na vysmiatu pleš mu postačí aj bodík. Po pene, čo konečne pôjde za šejka kopať ten, čo to vie najlepšie. Gólman.

Keď ste to dali až do koňca, koňgratulejšn, ostávajte v koňtakte aj naďalej a dopremierligotania, priatelia.

Reklamy
Euro s bonusom 30 € za registráciu v Tipsporte - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas EURO 2024 - 300x300

Futbal

SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika na EURO 2024 - 300x300

Viac v Anglicko