Sledujte nás

Anglicko

EPL: Padne Pepe v Goodison parku?

Skajblusboys chytili špičku vlny a surfujú na nej s oveľa menej nápadným futbalom ako za nedávnych čias.

Manchester City gólová radosť
Foto: SITA/Tim Keeton/Pool via AP

Viete prečo kôň nevyhral stýplčejs? Neprekoňal prekážky… Vitajte znova v zemi Albionu, v zemi historických análov, hadryánových valov, rytierskych svalov, zemi, kde som kdys‘ tag často lietal a už asi nikdy nepoletím. Karamba.

Everton – Manchester City

S málokým majú domáce Cukríky biednejšie čísla úspešnosti ako s bledomodrou kohortou šejka Mansura, len posledné tri vzájomné duely v Goodison parku zrátajú agregát pri 2:8. Že bude nejaký Gundogan po vyše dvadsiatich kolách gólovým šéfkuchárom za skalami Doveru netušili ani tí, čo svojho času vypísali 5000 na Foxes. Pravdou ale je, že skajblusboys chytili špičku vlny a surfujú na nej s oveľa menej nápadným futbalom ako za nedávnych čias. Bez Aguera, Saného a istý čas už aj /dnes/ bez DeBruyna. Jou, City neprehralo 23 súťažných zápasov v rade a dostalo v nich 6 gólov. V Amerike že Holy Moooly?!

Hyperskokanský buchar na hrote Toffees Dominic Calvert-Lewin rupol snopce v hamstringu, či si Ancelotti s kamenným kľudom pokrového hráča v 94. minúte znova fúkne do kafíčka uvidíme v modrej prestrelke už o pár hodín.

Zážitoček, priatelia! 

Reklamy
Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Futbal

Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 300x300

Viac v Anglicko