Sledujte nás

Anglicko

EPL: Kladivári siahajú na prvú štvorku

Keď si spomeniem na lynč, ktorý schytával Moyes ako tréner mančesterských Devils roky vzad, potom je súčasný stav Hammers odmenou za tvrdú drinu.

Raphinha Leeds priamy kop
Foto: SITA/Gareth Copley/Pool via AP


Kúpi žralok Porsche, nadupe na diaľnici 200 a vraví koxo, teraz sa zabijem… Ak vám nesadol ftip, sadnite si večer aspoň k Premier Sport. Určite sa oplatí. A vitajte na London Stadium, priatelia.

West Ham – Leeds

Keď si spomeniem na lynč, ktorý schytával David Moyes ako tréner mančesterských Devils roky vzad, potom je súčasný stav jeho Kladív z východu hlavného mesta sveta odmenou za tvrdú drinu borcovi s najnezrozumiteľnejšou angličtinou na ostrovoch. Hneď po Carragerovi, samozrejme. Hammers kopú v tabuľke len dva bodíky od prvej štvorky, ich nenápadný herný display je vysoko efektívny, konzistentný, a aj keď zrovna netrpí futbalovou genialitou, má vpredu Antonia a v základe dvoch českých srdciarov, ktorí keď treba, dajú hlavu tam, kde vy ani nohu. Dnes podľa mnohých skoro jasný favorit večera.

Leeds naďalej pripomína 18-ročného, čo prišiel prvýkrát do kasína a má 90 minút na all in, aj preto je to bez debát najzaujímavejšie mužstvo za skalami Doveru – zabudnite na nejaké Man City. Drzosť, intenzita, risk, behavosť, technikalita, rýchlosť, nevyzretosť, doplňte čokoľvek a trafíte. Keby som vedel tretinu z toho čo Raphinha, hrám za Real Madrid, you’d betta believe, lad.

O 19:00 si vychutnajte predskokanov večera s MDŽ Everton – Chelsea a potom spokojne skúste tutovku na West Ham. Ak máte guľky a stovku, o ktorej mangelka nevie, stopro bite na Leeds. Zážitoček, priatelia.

Reklamy
SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 300x300

Futbal

SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Viac v Anglicko