Sledujte nás

Futbal

Tipérska poradňa: Liga majstrov, 9. marca 2021

Utorok so sebou prináša odvetné súboje Ligy majstrov, a tak nechýbajú ani naše tipy, ako by to dnes mohlo na najhorúcejších európskych trávnikoch vyzerať.

Liga majstrov, Sevilla - Dortmund
Foto: SITA/AP Photo/Angel Fernandez

Prinášame súhrn utorkových zápasov Ligy majstrov a skromných tipov, ako by to dnes mohlo na najhorúcejších európskych trávnikoch vyzerať.

Dortmund – Sevilla

Ako bolo predpovedné pred prvým kolom, tento zápas priniesol slušnú nádielku (5) gólov. Výsledok 2:3 pre BVB nechal všetko otvorené a dnešná odveta tak sľubuje ďalšiu prestrelku odhodlaných ofenzív. Dortmundu stačí jeden Haaland na všetky góly. Ale či to postačí aj na postup, to neviem. Sevillans v minulom týždni pustili semifinále poháru proti ošklbanej Barce a ak si chcú udržať aspoň takétaké renomé, dnešok musí byť v ich réžii. Tipujem plus 4 góly a postup Sevilly.

Juventus – FC Porto

Juventus sa pod Pirlom ešte nedostal do jednej konzistentnej hernej línie, čo sa odrazilo aj na ich prvom kole v Portugalsku. Postup Drakov by ale bol niemenej väčším šokom ako dva milióny vakov cínu v Košiciach. Zavri oči, vytiahni náhodne troch záložníkov, troch obrancov a hore postav CR7. A si vyhral. Asi. Góly neviem neviem…ale postup Juve.

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Futbal